Velké reality k pronájmu Říčansko

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
115 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Nabízíme k pronájmu moderní rodinný dům s originálním architektonickým řešením, který přirozeně zapadá do okolní krajiny. Dům o užitné ploše přibližně...

Vloženo 5. 4. 2026
Cena:
49 000 Kč za měsíc
Komenského náměstí

nabídka: exkluzivní adresa: Komenského náměstí 1910A, Říčany budova: novostavba (2003) velikost a dispozice: 3+1 (původní dispozice 2+1, jedna menší místnost...

Vloženo 7. 4. 2026
Cena:
25 000 Kč za měsíc
Komenského

Pronájem luxusního bytu 3+kk o podlahové ploše 79 m² se zahradou o velikosti 220 m² v klidné části města Kostelec nad Černými lesy, okres Praha...

Vloženo 21. 4. 2026
Cena:
25 000 Kč za měsíc
Na Vysoké

Nabízíme k pronájmu chatu v klidné a velmi žádané lokalitě Říčany, která představuje ideální spojení klidného bydlení v zeleni a zároveň výborné dostupnosti...

Vloženo 7. 5. 2026
Cena:
25 000 Kč za měsíc
Na Vysoké

Hledáte klidné bydlení kousek od Prahy, ale bez kompromisů v komfortu? Tento světlý byt 1+kk o velikosti 54 m2 v Říčanech na ulici Na Vysoké...

Vloženo 6. 5. 2026
Cena:
17 000 Kč za měsíc
K Habrovci

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytu 1+kk v rodinném domě v obci Strančice. Nabízený byt je situovaný ve 2.patře domu s orientací do zahrady....

Vloženo 11. 5. 2026
Cena:
15 000 Kč za měsíc
Sídliště II

Na základě výhradního zastoupení zprostředkujeme dlouhodobý podnájem nově zrekonstruovaného bytu v atraktivní části centra obce Kamenice u Prahy. Popis...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
11 900 Kč za měsíc
Hlavní

Pronájem bytu 1+kk o užitné ploše 29 m² po rekonstrukci v centru obce Senohraby. Byt se nachází v 1. NP cihlového domu (2. nadzemní podlaží, 1 podzemní...

Vloženo 6. 5. 2026
Cena:
10 000 Kč za měsíc
Jana Nepomuckého

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu částečně vybavený byt o dispozici 1+kk o celkové výměře 22 m². Nemovitost se nachází v klidné obci Březí u Říčan v ulici...

Vloženo 8. 5. 2026
Cena:
12 500 Kč za měsíc
Osadní

Pronájem bytu 2+kk o výměře 65 m2 + předzahrádka 60 m2 v novostavbě bytového domu v Kostelci nad Černými lesy. Byt je vybaven kuchyňskou...

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
22 500 Kč za měsíc

CITYSITE od společnosti CONTERA představuje moderní a šetrný koncept flexibilních jednotek od 500 do 4000 metrů čtverečních. CITYSITE nabízí variabilní...

Vloženo 13. 1. 2026
Cena:
Cena na dotaz

K pronájmu nabízíme reprezentativní prostor o celkové rozloze 200 m2 v Modleticích u Prahy, který představuje ideální řešení pro vaše podnikání....

Vloženo 7. 10. 2025
Cena:
295 Kč za m²/měsíc

Nabízíme k pronájmu nové prostorné kanceláře v areálu v Modleticích o rozloze 200 m2. V současné chvíli je prostor rozčleněn na 2 kanceláře,...

Vloženo 20. 4. 2026
Cena:
59 000 Kč za měsíc
Choceradská

K dlouhodobému pronájmu nabízíme rodinný dům s druhou samostatnou budovou na jednom pozemku. Nemovitost je ideální pro kombinaci bydlení a podnikání,...

Vloženo 30. 4. 2026
Cena:
110 000 Kč za měsíc
Hlavní

Hledáte klidné a dostupné bydlení nedaleko Prahy? Nabízím k pronájmu prostorný a světlý byt v 1.patře o dispozici 3+1 a velikosti 83m2 v rodinném...

Vloženo 20. 4. 2026
Cena:
23 000 Kč za měsíc
Průhonická

Nabízíme k pronájmu obchodní jednotky v různé velikosti v prestižním retailovém domě v Čestlicích. Vyberte si ideální prostor pro svůj byznys, ať už plánujete...

Vloženo 24. 9. 2024
Cena:
18 EUR za m²/měsíc
Skalní

Nabízíme k pronájmu krásný rodinný dům v klidné části Říčan – Kuří, na konci ulice přímo u lesa. Dům o užitné ploše cca 157 m2 stojí na slunném...

Vloženo 10. 5. 2026
Cena:
50 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem komerčních hal v novém moderním areálu, který se nachází ve Všechromech ve Středočeském kraji, jen 2 km západně od Strančic a v těsné...

Vloženo 4. 5. 2026
Cena:
Cena na dotaz
U Sanitasu

Pronájem skladu, výrobních prostor 10000 m², Říčany u Prahy, Černokostelecká ulice. Bez provize nabízíme skladové nebo výrobní prostory v moderním...

Vloženo 27. 4. 2026
Cena:
Cena na dotaz

Nabízíme k pronájmu výrobní halu / skladové prostory v moderním komerčním areálu s ostrahou, blízko dálnice D1 a s dobrým napojením na Pražský okruh....

Vloženo 13. 2. 2026
Cena:
Cena na dotaz