Sousedé
Nalezeno nemovitostí: 220
Pronájem garážePraha 10 - Praha - Vinohrady, Voroněžská

Dovoluji si Vám nabídnout poslední volná garážová stání ve dvoře Voroněžská 337/9, Vinohrady. Stání číslo 4 (viz. plánek) - ve spodním patře zakladače - volné ihned - nájemné včetně služeb a energií 2.990 Kč (bez DPH 21%) Tato cena platí pouze do 31.8.2020. Stání číslo 7 (viz. plánek) - v horním patře zakladače - lze zde parkovat i auta vyšší než 170 cm - volné od 1.6.2020 - nájemné včetně služe

Cena: 2.990,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Praha 9

Pronájem garážového stání na Praze 9. Jedná se o stání v garážovém domě na Praze 9.

Cena: 1.700,- Kč/měsíc, (1.700,- Kč/m2/měsíc)
Pronájem garážePraha, Jeseniova

Garážové stání v cihlové novostavbě nedaleko zastávky autobusu u parku Parukářka na Praze 3 - Žižkov, ulice Jeseniova. Stání je k dispozici po dohodě ihned.

Cena: 2.300,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha, Milevská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu venkovní a vnitřní parkovací stání v parkovacím domě v centru obchodní čtvrti Pankráce, 200 metrů od stanice metra C \"Pankrác\" a nákupního centra Arkády Pankrác. Přístup je zajištěn zabezpečeným vjezdem na čip. K dispozici garážmistři 24hod denně. Cena za venkovní stání činí 1.653,-Kč bez DPH (2.000,-Kč vč. DPH) / 1 stání vč. služeb. Cena za vnitřní stání činí 2.

Cena: 1.653,- Kč/měsíc
Pronájem garážeDěčín - Děčín VIII-Dolní Oldřichov, Oldřichovská

Nabízíme k pronájmu 4 garážová stání v budově se 6 garážovými stáními v areálu v Dolním Oldřichově. Objekt je kolaudovaný a využívaný jako garáže, autoservis, pneuservis. Jedná se o koncovou řadovou budovu v průmyslovém areálu. Nosná konstrukce je zděná, okna jednoduchá, vrata plechová, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, vnitřní omítky vápenné, keramické obklady a dlažby, rozvod teplé

Cena: 16.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeLiberec, Lucemburská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu venkovní parkovací stání v centru města, ul. Lucemburská. Vjezd zabezpečen nyní bránou a následně GSM závorou. Bez vratné kauce. Platba nájmu na 1 rok dopředu.

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeÚstí nad Labem, Mírové náměstí

Automatické parkování vozidel v podzemních prostorách garáže. Nabízíme automatické parkování v centru města Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Jedná se o uzavřený parkovací systém v podzemních prostorách v objektu \"FALK a HOCKE\". Vjezd je situován naproti MÚ a ČTÚ. Měsíční nájemné včetně DPH je 1.330,-Kč. Při uzavření nájemní smlouvy je nutné uhradit vratnou kauci ve výši 3.160,-Kč.

Cena: 1.330,- Kč/měsíc
Pronájem garážeLitoměřice, Komenského

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím k pronájmu parkovací stání v uzavřeném komplexu areál Biskupský Pivovar. Areál je střežen 24 hodin. Možno tři stání vedle sebe nebo samostatně. Kauce není vyžadována, provize za zprostředkování je ve výši jednoho nájmu + DPH. Volné ihned po zaplacení.

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKopřivnice, Štefánikova

Pronájem, garáž, 20 m2, Kopřivnice ul. Štefánikova

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKopřivnice, Štefánikova

Pronájem, sklad, Kopřivnice, ul. Štefánikova

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Dejvice, Heinemannova

Exklusivně nabízíme pronájem garážové stání číslo 162 12m2 v 1. podzemním podlaží rezidenční novostavby - Heinemannova ulice, Praha 6 - Dejvice.

Cena: 1.700,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Kyje, Lipnická

Jedná se o pronájem garážového stání, který se nachází v suterénu cihlové novostavby. Garážová komplex je celý vytápěný a o jeho úklid se stará firma. Elektrický vjezd. Poplatky a služby činí 630 Kč za měsíc.

Cena: 1.550,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice, Kollárova

Pronájem chráněného parkovacího stání v uzamykatelných prostorách Pronájem parkovacího stání v centru města - Kollárova ul, Teplice. Jedná se o uzavřený parkovací dům s 30 parkovacími místy. Měsíční nájemné včetně elektřiny a DPH je 1.390,-Kč.

Cena: 1.380,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice, Krupská

Pronájem chráněného parkovacího stání Pronajmeme parkovací stání v oploceném nově zrekonstruovaném místě v Teplicích za budovou České pojišťovny v centru města. Měsíční nájemné činí 1.200,-Kč + DPH.

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážeJičín, Husova

Jičín Husova/Pod Lipami. Nabízíme k pronájmu garážové parkovaci stání v bytovém domě v centru Jičína.

Cena: 1.990,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Vokovice, Egyptská

Pronájem garážového stání v ulici Egyptská, Praha 6 - Vokovice. Jedná se o garážové stání, která se nachází v suterénu cihlového domu. Vjezd na dálkové ovládání.

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážeZnojmo, Sokolská

Pronájem, Garáže, 24m2 -

Pronájem garážeMost, Vítězslava Nezvala

Velká garáž v Mostě

Cena: 13.536,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Sadová, Moskalykova

Pronájem, Malé objekty, garáže Řadový, 12m2, Sadová - Nabízím k pronájmu venkovní parkovací stání, na adrese Karla Kryla č.p.128 s vjezdem přes dálkově ovládaná vrata. Celkový rozměr parkovacího stání je 12 m2. Nájemné činí 1.200 Kč měsíčně + 1.000 Kč kauce (na dálkový ovladač) + provize RK. Volné od 1. 10. 2019

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážeChomutov

Nájem volných garáží č. 12 a č. 13 v areálu Vinohrady - Chomutov. V současné době 2 volné garáže v uzavřeném areálu za sídlištěm s dobrým přístupem. Garáže jsou řadové s rovnou střechou, podlahy betonové, plechová vrata. Před garážemi je zpevněná asfaltová plocha. Lze využít i k podnikatelskému účelu - opravy, montáž, atd. Výměry garáže: šířka - 3,3 m, délka - 7,3 m, výška - 3,0 m. Lze najmout jak

Cena: 2.500,- Kč/měsíc

© 2020 Sousedé