Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 199
Pronájem garážeOstrava, Martinovská

Pronájem, garáž a parkovací plocha, Ostrava - Martinov

Cena: 33.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeDolní Dvořiště

Podnájem, garáže, 225 m2, Dolní Dvořiště

Cena: 20.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeOlomouc - Povel

Elite real service s.r.o Vám nabízí pronájem vnitřního parkovacího stání č. 2 a č. 8 a č.10 v bytovém domě na ulici Peškova, Olomouc - novostavba. Velikost stání 13 m2. Dálkové ovládání vrat. Cena 1.210,- Kč vč. DPH. Kauce ve výši 1.000 Kč. Největší nabídku novostaveb - nových bytů, byty na prodej, byty k pronájmu a informace o naši dceřinné společnosti - naleznete na našich webových stránkách.

Cena: 1.210,- Kč/měsíc
Pronájem garážeFrýdek-Místek

Pronájem, garáž, Frýdek - Místek, ul. Malý Koloredov

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKarlovy Vary, Nebozízek

Pronájem, řadová garáž, Karlovy Vary - Nebozízek

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Sadová

Pronájem, Malé objekty, garáže Řadový, 12m2, Sadová - Nabízím k pronájmu venkovní parkovací stání, na adrese Karla Kryla č.p.128 s vjezdem přes dálkově ovládaná vrata. Celkový rozměr parkovacího stání je 12 m2. Nájemné činí 1.500 Kč měsíčně + 1.000 Kč kauce (na dálkový ovladač) + provize RK. Volné od 1. 11. 2018

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha

Dlouhodobý pronájem garážového stání v 1. PP ve Výhledech Barrandov ulice Miloše Havla 1246.

Cena: 1.600,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeChomutov, Puškinova

Nabízíme pronájem garáže poblíž centra Chomutova, za soudem. Volná od února 2018. El. energii lze připojit, smlouvu s dodavatelem bude mít nájemce na své jméno.

Cena: 1.400,- Kč/měsíc
Pronájem garáže

Nabízím k dlouhodobému pronájmu část zděné garáže k parkování motocyklu v novém garážovém domě v Plzni - ul. Tachovská

Cena: 700,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Veveří

Pronajmu garáž na ulici Antonínská 19 m2 poblíž zastávky tramvaje 1 a 6. Po dohodě možnost předělání na provozovnu s umyvadlem s možností wc. Prohlídky již prázdné garáže po tel dohodě.

Cena: 5.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha

PRONÁJEM - Garáž Panorama Barrandov

Cena: 2.200,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePlzeň, Manětínská

Pronájem garážového stání v halových garážích v Plzni na Košutce. 35 korun denně dáte - parkování v klidu jisté máte.

Cena: 900,- Kč/měsíc
Pronájem garážePlzeň - Jižní Předměstí, Hálkova

Nabízíme k pronájmu stání v zakladači v garážové hale. Výhodná poloha poblíž vlakového nádraží, v Hálkově ulici, vjezd z ulice Bendova. Pod uzamčením. K dispozici je více stání.

Cena: 1.050,- Kč/měsíc
Pronájem garážeOlomouc

Pronájem garážového stání v Olomouci na ulici Horní lán. Předmětem pronájmu je stání nacházejí se v podzemním objektu pro parkování mezi obytnými domy na ulici Horní lán za hypermarketem Terno. Vjezd do parkovacího objektu je osazen dálkově ovládanými elektrickými vraty. Volné ihned, více informací v RK.

Cena: 1.300,- Kč/měsíc
Pronájem garážeChomutov

Nájem volných garáží č. 12 a č. 13 v areálu Vinohrady - Chomutov. V současné době 2 volné garáže v uzavřeném areálu za sídlištěm s dobrým přístupem. Garáže jsou řadové s rovnou střechou, podlahy betonové, plechová vrata. Před garážemi je zpevněná asfaltová plocha. Lze využít i k podnikatelskému účelu - opravy, montáž, atd. Výměry garáže: šířka - 3,3 m, délka - 7,3 m, výška - 3,0 m. Lze najmout jak

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKladruby nad Labem

Parkování pro kamiony

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTrutnov, Na Struze

Vybudujeme 1 - 2 NOVÉ VELKÉ ORDINACE V PŘÍZEMÍ budovy polikliniky v Trutnově. Výhodná poloha na zavedeném, dobře přístupném a frekventovaném místě v širším centru města Trutnova na pěší zóně s vlastním samostatným vchodem. Pronajímatel zajistí dle potřeb nájemce rekonstrukci na náklady pronajímatele. Nájemné dohodou dle velikosti ordinace od cca 12 900,- Kč/měsíc dle rozsahu rekonstrukce. Možnost

Cena: 12.900,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTrutnov, Na Struze

Pronajmeme nebytový prostor 120 m2 v přízemí, po rekonstrukci vhodný pro obchod, služby, ordinaci lékaře či kanceláře se skladovým zázemím ap. Výhodná poloha v centru města Trutnova (bývalá poliklinika - Na Struze č.p. 30) na dobře přístupném a frekventovaném místě na pěší zóně. Pronajímatel zajistí dle potřeb nájemce konkrétní rekonstrukci. Možnost výhradního parkování přímo u domu, telefon, inte

Cena: 1,- Kč/měsíc
Pronájem garážeZlín, Plesníkova

Garážové stání je umístěno pod příjezdovou komunikací na ulici Plesníkova s nájezdem el. ovládacími vraty. Je propojeno spojovacími krčky k bytovým domům, umístěných v lokalitě Plesníkova - u Centrálního parku. Volné ihned.

Novinka