Sousedé
Nalezeno nemovitostí: 209
Pronájem garážeJindřichův Hradec

Pronájem garáže, Jindřichův Hradec

Cena: 1.700,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeJičín, Husova

Jičín Husova/Pod Lipami. Nabízíme k pronájmu garážové parkovaci stání v bytovém domě v centru Jičína.

Cena: 1.990,- Kč/měsíc
Pronájem garážeČeské Budějovice, Plavská

Pronájem garáže - Plavská

Cena na dotaz
Pronájem garážePraha 6 - Praha - Veleslavín, Na okraji

Dovolujeme si Vám nabídnout garáž pro Váš vůz, motocykl, nebo jako skládek. Garáž o rozměrech 3 x 6 m., kdy průjezdná šíře mezi závažím od vrat je 2,4 m. Garáž je součástí garážového komplexu, je naprosto suchá, bez plísní. V garáži osvětlení a zásuvka hned na sloupku u vjezdu do garáže. Paušální poplatek za elektřinu je 100 Kč/měsíc.

Cena: 2.200,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeOskořínek

Pronájem, garáží 90 m2, Oskořínek

Cena: 8.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Sadová, Jarmily Kurandové

Pronájem, Malé objekty, garáže Řadový, 13m2, Sadová - Nabízíme k pronájmu venkovní parkovací stání, o velikosti 13 m2, na soukromém parkovišti (naproti Obchůdku), před domem na adrese Firkušného 185/6 (vjezd z ulice Jarmily Kurandové), Brno Sadová. Vjezd na parkoviště je zajištěn elektronickou závorou na dálkové ovládání. Nájemné činí 1.000 Kč měsíčně, kauce 1.000 Kč na ovladač + provize RK. Vol

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha 9 - Praha - Prosek, Zubrnická

Nabízíme k pronájmu venkovní parkovací stání o výměře cca 8 m2, na Praze 9, u metra Prosek, v ulici Zubrnická (roh Zubrnická x Trmická). Parkovací stání má rozměry 4 x 2 m. Na parkovacím stání je uzamykatelná tyč, ke které obdržíte klíč. Parkovací stání je ihned k dispozici. Parkovací stání je cca 150 metrů od vstupu do stanice metra Prosek. Neplatíte provizi.

Cena: 750,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha 6, Holubí

Pronájem, garážové stání, Praha 6, Suchdol, ul. Holubí

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha, Za černým mostem

Nabízím k pronájmu garážové stání v novostavbě domu v Kyjích. Jedná s o dolní zakladač. Horní i dolní zakladač je vždy pro 2 vozy. Stání je ihned k dispozici. Vrata na dálkový ovladač.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha 10 - Praha - Vinohrady, Voroněžská

Dovoluji si Vám nabídnout poslední volná garážová stání ve dvoře Voroněžská 337/9, Vinohrady. Stání číslo 4 (viz. plánek) - ve spodním patře zakladače - volné ihned - nájemné včetně služeb a energií 3.490 Kč (bez DPH 21%) Stání číslo 7 (viz. plánek) - v horním patře zakladače - lze zde parkovat i auta vyšší než 170 cm - volné ihned - nájemné včetně služeb a energií 3.490 Kč (bez DPH 21%) Před

Cena: 3.490,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKopřivnice, Štefánikova

Pronájem garáže, 20 m?, Kopřivnice, ul. Štefánikova

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKopřivnice, Štefánikova

Pronájem garáže, 20 m?, Kopřivnice, ul. Štefánikova

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeČeské Budějovice - České Budějovice 2

Pronájem plechové garáže v ulici Ant. Slavíčka v Českých Budějovicích. Garáž se nachází v klidné části Čtyřech Dvorů. Garáž je plechová s betonovou podlahou volná po dohodě. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Celková plocha garáže 18m2. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N83092.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Praha 9

Pronájem garážového stání na Praze 9. Jedná se o stání v garážovém domě na Praze 9.

Cena: 1.700,- Kč/měsíc, (1.700,- Kč/m2/měsíc)
Pronájem garážeDěčín - Děčín VIII-Dolní Oldřichov, Oldřichovská

Nabízíme k pronájmu 4 garážová stání v budově se 6 garážovými stáními v areálu v Dolním Oldřichově. Objekt je kolaudovaný a využívaný jako garáže, autoservis, pneuservis. Jedná se o koncovou řadovou budovu v průmyslovém areálu. Nosná konstrukce je zděná, okna jednoduchá, vrata plechová, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, vnitřní omítky vápenné, keramické obklady a dlažby, rozvod teplé

Cena: 16.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeÚstí nad Labem, Mírové náměstí

Automatické parkování vozidel v podzemních prostorách garáže. Nabízíme automatické parkování v centru města Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Jedná se o uzavřený parkovací systém v podzemních prostorách v objektu \"FALK a HOCKE\". Vjezd je situován naproti MÚ a ČTÚ. Měsíční nájemné včetně DPH je 1.330,-Kč. Při uzavření nájemní smlouvy je nutné uhradit vratnou kauci ve výši 3.160,-Kč.

Cena: 1.330,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Dejvice, Heinemannova

Exklusivně nabízíme pronájem garážové stání číslo 162 12m2 v 1. podzemním podlaží rezidenční novostavby - Heinemannova ulice, Praha 6 - Dejvice.

Cena: 1.700,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Kyje, Lipnická

Jedná se o pronájem garážového stání, který se nachází v suterénu cihlové novostavby. Garážová komplex je celý vytápěný a o jeho úklid se stará firma. Elektrický vjezd. Poplatky a služby činí 630 Kč za měsíc.

Cena: 1.550,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice, Krupská

Pronájem chráněného parkovacího stání Pronajmeme parkovací stání v oploceném nově zrekonstruovaném místě v Teplicích za budovou České pojišťovny v centru města. Měsíční nájemné činí 1.200,-Kč + DPH.

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážeZnojmo, Sokolská

Pronájem, Garáže, 24m2 -

© 2020 Sousedé