Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 202
Pronájem garážeBrno - Slatina, Černovičky

Nabízíme k pronájmu zděnou garáž v lokalitě Brno – Slatina, ul. Černovičky, CP: 18 m2, napojena na elektřinu, v areálu garáží, volné od března 2019.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Holešovice, Argentinská

Pronájem garážového stání ve vnitrobloku domu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Výborná dostupnost MHD. Volný ihned.

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Černovice

Pronájem garáže - Brno - Černovice

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Brno-město, Benešova

Nabízím Vám parkovací stání v centru Brna na ulici Benešova. Parkovací stání zastřešené, zabezpečené, bránou a kamerovým systémem. Cena 2 500 Kč měsíčně +DPH. Pokud máte zájem, volejte naši makléřku Veroniku Šumberovou - díky, které už nebudete muset nikdy řešit problémy s parkováním v centru města ani modré zóny !

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Královo Pole, Chodská

Nabízíme dlouhodobý pronájem parkovacích stání v krytém garážovém domě v Brně - Králově Poli na ulici Chodská, který prošel renovací. Vyřešte svůj problém s parkováním. K dispozici ...

Cena: 1.390,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKarlovy Vary

Nabízíme pronájem zděné řadové garáže nacházející se v ulici Raisova, Karlovy Vary. Nájem: 2.000 Kč,- / měsíc, vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů. Poplatek pro RK ve výši 4000 Kč. Ihned volné. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78330.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeLitoměřice, Dvořákova

V centru Litoměřic Vám nabízíme k pronájmu parkovací místo. Toto místo je v soukromém uzavřeném areálu, je zastřešené, 24h sledované kamerovým systémem. Vjezd k parkovacímu místu je přes elektrickou dálkově ovládanou bránu.

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Vysočany, Paříkova

Nabízíme k pronájmu garážové stání v suterénu bytového domu v ulici Paříkova v těsné blízkosti metra Vysočanská a nádraží Vysočany.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Holešovice

Parkování na Praze 7 ulice Heřmanova čp.834/42 . Nabízíme překlápěcí parkovací stání - výška 180cm , délka vozidel 5m , nosnost 2 tuny + 3 parkovací stání ve dvoře. Výborná dopravní dostupnost, zastávka tramvaje je do 3 minut pěšky od domu. Stanice metra Vltavská je 5 minut tramvají. Výborná občanská vybavenost - restaurace, bary, kavárny, obchody, školy, parky, služby, sport, kino.

Cena: 2.420,- Kč/měsíc
Rezervace
Pronájem garážeOlomouc - Povel

Elite real service s.r.o Vám nabízí pronájem vnitřního parkovacího stání č. 2 a č. 8 a č.10 v bytovém domě na ulici Peškova, Olomouc - novostavba. Velikost stání 13 m2. Dálkové ovládání vrat. Cena 1.210,- Kč vč. DPH. Kauce ve výši 1.000 Kč. Největší nabídku novostaveb - nových bytů, byty na prodej, byty k pronájmu a informace o naši dceřinné společnosti - naleznete na našich webových stránkách.

Cena: 1.210,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKarlovy Vary, Nebozízek

Pronájem, řadová garáž, Karlovy Vary - Nebozízek

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeFrýdek-Místek

Pronájem, garáž, Frýdek - Místek, ul. Malý Koloredov

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Sadová

Pronájem, Malé objekty, garáže Řadový, 12m2, Sadová - Nabízím k pronájmu venkovní parkovací stání, na adrese Karla Kryla č.p.128 s vjezdem přes dálkově ovládaná vrata. Celkový rozměr parkovacího stání je 12 m2. Nájemné činí 1.500 Kč měsíčně + 1.000 Kč kauce (na dálkový ovladač) + provize RK. Volné od 1. 11. 2018

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha

Dlouhodobý pronájem garážového stání v 1. PP ve Výhledech Barrandov ulice Miloše Havla 1246.

Cena: 1.600,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garáže

Nabízím k dlouhodobému pronájmu část zděné garáže k parkování motocyklu v novém garážovém domě v Plzni - ul. Tachovská

Cena: 700,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha

PRONÁJEM - Garáž Panorama Barrandov

Cena: 2.200,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePlzeň, Manětínská

Pronájem garážového stání v halových garážích v Plzni na Košutce. 35 korun denně dáte - parkování v klidu jisté máte.

Cena: 900,- Kč/měsíc
Pronájem garážeChomutov

Nájem volných garáží č. 12 a č. 13 v areálu Vinohrady - Chomutov. V současné době 2 volné garáže v uzavřeném areálu za sídlištěm s dobrým přístupem. Garáže jsou řadové s rovnou střechou, podlahy betonové, plechová vrata. Před garážemi je zpevněná asfaltová plocha. Lze využít i k podnikatelskému účelu - opravy, montáž, atd. Výměry garáže: šířka - 3,3 m, délka - 7,3 m, výška - 3,0 m. Lze najmout jak

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKladruby nad Labem

Parkování pro kamiony

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTrutnov, Na Struze

Pronajmeme nebytový prostor 120 m2 v přízemí, po rekonstrukci vhodný pro obchod, služby, ordinaci lékaře či kanceláře se skladovým zázemím ap. Výhodná poloha v centru města Trutnova (bývalá poliklinika - Na Struze č.p. 30) na dobře přístupném a frekventovaném místě na pěší zóně. Pronajímatel zajistí dle potřeb nájemce konkrétní rekonstrukci. Možnost výhradního parkování přímo u domu, telefon, inte

Cena: 1,- Kč/měsíc