Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 207
Pronájem garážeZákupy, Mlýnská

Pronájem garáže v Zákupech

Cena: 3.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKladno

Nabízíme k pronájmu vyklizenou garáž v Kladně, ulice Kolmistrova, OV, 20m2. Nájemné 1.500,-Kč/měs., kauce 1.500,-Kč, provize RK 1.500,-Kč. Ihned volná.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážePlzeň - Bolevec, Sokolovská

Nabízíme k pronájmu garáž, Plzeň - Lochotín, Sokolovská ulice

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeBrno - Trnitá, Spálená

Pronájem garážového stání v novostavbě bytového domu, nacházející se na ul. Spálená, cca 200 m od obchodního centra Galerie Vaňkovka. Podmínkou pronájmu je uzavření nájemní smlouvy na 24 měsíců. Nachází se ve II.PP. Energetická náročnost budovy C -118 [kWh/m2/rok].

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Vysočany, bratří Dohalských

Přímo u metra Vysočanská nabízíme pronájem garážového stání, ulice bratří Dohalských, Praha 9 - Vysočany. Parkovací stání je umístěno v novostavbě bytového domu na straně při sjezdu do garáží. Vjezd a výjezd na kartu. Výborná poloha přímo u metra doporučujeme.

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Letňany, Bohumínská

Pronájem garáže Praha 9 - Letňany. Jedná se o samostatnou garáž pod uzavřením.

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKralupy nad Vltavou - Lobeček, Krakovská

Nabízíme Vám zprostředkování pronájmu garáže o výměře 18 m2 v Kralupech n/Vlt.- Lobeček. V garáži je zavedena elektřina, 3x zámky na vratech. Určeno k dlouhodobému pronájmu, vhodné na parkování nebo jako sklad. Měsíční nájemné činí 1.800 Kč, vratná kauce 1.800 Kč. Garáž je řadová a v perfektním udržovaném stavu. V případě zájmu o prohlídku či bližší informace kontaktujte makléře. Volná ihned.

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha 5 - Praha - Jinonice, Kohoutových

Nabízíme k pronájmu garážového stání pro osobní vůz, v objektu novostavby, v ul. Kohoutových 696/8, Praha 5 - Jinonice. Do prostoru garáží se vjíždí společným vjezdem na dálkové ovládání. Jedná se o dlouhodobý pronájem, volné k pronájmu ihned. Garážové stání nepodléhá povinnosti předkládat PENB. K dispozici poslední dvě garážové stání. Cena k jednání, ale v případě více zájemců najednou, bude tent

Cena: 1.250,- Kč/měsíc
Pronájem garážeZábřeh, Havlíčkova

Pronajmu garáž nedaleko bazénu a sídliště Výsluní v Zábřeze na Moravě.

Cena: 800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno

Pronájem garáže, 20m2, Francouzská

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Holešovice, Argentinská

Pronájem garážového stání ve vnitrobloku domu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Výborná dostupnost MHD. Volný ihned.

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Černovice

Pronájem garážového stání - Brno - Černovice

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Brno-město, Benešova

Nabízím Vám parkovací stání v centru Brna na ulici Benešova. Parkovací stání zastřešené, zabezpečené, bránou a kamerovým systémem. Cena 2 500 Kč měsíčně +DPH. Pokud máte zájem, volejte naši makléřku Veroniku Šumberovou - díky, které už nebudete muset nikdy řešit problémy s parkováním v centru města ani modré zóny ! Kontaktujte vaše realitní poradkyni Veroniku Šumberovou.

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Královo Pole, Chodská

Nabízíme dlouhodobý pronájem parkovacích stání v krytém garážovém domě v Brně - Králově Poli na ulici Chodská, který prošel renovací. Vyřešte svůj problém s parkováním. K dispozici ...

Cena: 1.390,- Kč/měsíc
Pronájem garážeKarlovy Vary

Nabízíme pronájem zděné řadové garáže nacházející se v ulici Raisova, Karlovy Vary. Nájem: 2.000 Kč,- / měsíc, vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů. Poplatek pro RK ve výši 4000 Kč. Ihned volné. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78330.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Vysočany, Paříkova

Nabízíme k pronájmu garážové stání v suterénu bytového domu v ulici Paříkova v těsné blízkosti metra Vysočanská a nádraží Vysočany.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Holešovice

Parkování na Praze 7 ulice Heřmanova čp.834/42 . Nabízíme překlápěcí parkovací stání - výška 180cm , délka vozidel 5m , nosnost 2 tuny + 3 parkovací stání ve dvoře. Výborná dopravní dostupnost, zastávka tramvaje je do 3 minut pěšky od domu. Stanice metra Vltavská je 5 minut tramvají. Výborná občanská vybavenost - restaurace, bary, kavárny, obchody, školy, parky, služby, sport, kino.

Cena: 2.420,- Kč/měsíc
Rezervace
Pronájem garážeBrno - Sadová

Pronájem, Malé objekty, garáže Řadový, 12m2, Sadová - Nabízím k pronájmu venkovní parkovací stání, na adrese Karla Kryla č.p.128 s vjezdem přes dálkově ovládaná vrata. Celkový rozměr parkovacího stání je 12 m2. Nájemné činí 1.500 Kč měsíčně + 1.000 Kč kauce (na dálkový ovladač) + provize RK. Volné od 1. 11. 2018

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážePlzeň, Manětínská

Pronájem garážového stání v halových garážích v Plzni na Košutce. 35 korun denně dáte - parkování v klidu jisté máte.

Cena: 900,- Kč/měsíc
Pronájem garážeChomutov

Nájem volných garáží č. 12 a č. 13 v areálu Vinohrady - Chomutov. V současné době 2 volné garáže v uzavřeném areálu za sídlištěm s dobrým přístupem. Garáže jsou řadové s rovnou střechou, podlahy betonové, plechová vrata. Před garážemi je zpevněná asfaltová plocha. Lze využít i k podnikatelskému účelu - opravy, montáž, atd. Výměry garáže: šířka - 3,3 m, délka - 7,3 m, výška - 3,0 m. Lze najmout jak

Cena: 2.500,- Kč/měsíc