Luxusní reality k pronájmu v okrese Benešov

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
98 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Pronájem samostatného komerčního areálu 19.144 m2, Divišov - Šternov, okr. Benešov, přímo na sjezdu z dálnice D1, exit 41. V areálu se nachází: -...

Vloženo 22. 4. 2025
Cena:
300 000 Kč za měsíc

Vloženo 22. 4. 2025
Cena:
300 000 Kč za měsíc
Dr. E. Beneše

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení pronájem komerčního objektu o výměře zhruba 2.500 m2, v Bystřici u Benešova, účel využití...

Vloženo 3. 5. 2026
Cena:
70 000 Kč za měsíc
Křižíkova

exkluzivní pronájem komerčních prostor se samostatným vchodem (vjezdem ze silnice) určených ke skladovacím, opravárenským či výrobním účelům v Benešově....

Vloženo 9. 5. 2026
Cena:
70 000 Kč za měsíc

Dlouhodobý pronájem prostorného, slunného a zařízeného rodinného domu (5+kk) 270m2 na slunném pozemku se vzrostlou zahradou v malebné a velmi...

Vloženo 24. 5. 2025
Cena:
52 000 Kč
Všechlapská

Nabízíme k podnájmu skladový prostor o výměře 618 m2 v dobře dostupné lokalitě obce Divišov u Benešova. Lokalita: Sklad se nachází v logisticky...

Vloženo 22. 4. 2026
Cena:
80 Kč za m²/měsíc
Mánesova

Soccer Reality vám exkluzivně zprostředkuje pronájem rodinného domu o dispozici 5+kk s garáží, terasou, zahradou, sklepem a balkonem, o celkové ploše...

Vloženo 23. 4. 2026
Cena:
40 000 Kč za měsíc
Masarykovo náměstí

Nabízíme k pronájmu výjimečný dvoupodlažní byt v centru Benešova na Masarykově náměstí. V domě se nacházejí celkem 2 bytové jednotky se společným vchodem...

Vloženo 23. 4. 2026
Cena:
37 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu novostavbu haly v klidné části Teplýšovic. Cihlový objekt o užitné ploše 350 m². Vjezd pro kamion, nákladová rampa a dálkově ovládaná...

Vloženo 19. 4. 2026
Cena:
35 000 Kč za měsíc
Míru

Nabízíme k pronájmu zařízenou truhlářskou dílnu o výměře 200m2 v obci Lštění. Dispozice: dílna, kancelář, sklad, toaleta, sprcha, šatna. Díky...

Vloženo 5. 5. 2026
Cena:
25 000 Kč za měsíc
K Lesíku

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o celkové užitné ploše 105 m2. Novostavba se nachází u hlavní silnice (ulice Jílovská) v komerčně - obytné...

Vloženo 1. 5. 2026
Cena:
25 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu zařízenou truhlářskou dílnu o velikosti 105 m², která se nachází v obci Bedrč.Dílna je umístěna na oploceném pozemku s příjezdovou...

Vloženo 1. 5. 2026
Cena:
25 000 Kč za měsíc
Blanická

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje k pronájmu obchodní prostory situované v centru města Vlašim, s přímým vstupem z ulice a dobrou dostupností. Prostor byl...

Vloženo 9. 5. 2026
Cena:
23 000 Kč za měsíc
Masarykovo náměstí

Pronájem obchodní jednotky o velikosti 50 m² na hlavním náměstí v centru Benešova. Jedná se o reprezentativní, moderní prostor situovaný v pasáži. Jednotka...

Vloženo 8. 4. 2026
Cena:
22 900 Kč za měsíc
Čechova

Nabízíme sklad k pronájmu v ulici Čechova v Benešově. Disponuje užitnou plochu 215 m2 a je v udržovaném stavu. Skladovací prostor se nachází...

Vloženo 22. 4. 2026
Cena:
20 000 Kč za měsíc
Čechova

Nabízíme tento sklad k pronájmu v lokalitě ulice Čechova v Benešově. Nabízí užitnou plochu 215 m2 a udržovaný stav objektu. Skladovací prostor...

Vloženo 22. 4. 2026
Cena:
20 000 Kč za měsíc

Nabízíme vám k pronájmu jedinečný byt 3+kk o velikosti 100 m², který je obklopený balkony ze všech stran a nabízí nádherný výhled do okolní přírody....

Vloženo 27. 4. 2026
Cena:
19 999 Kč za měsíc

Nabízíme skladovou přízemní plochu do nájmu, Min. 200 m2 - max. 1.550 m2. Poblíž dálnice Praha - Benešov - Tábor. ----------------------------------...

Vloženo 8. 5. 2026
Cena:
95 Kč za m²/měsíc
Tyršova

Nabízíme k pronájmu zcela nový byt 2kk 57 m2 v centru Benešova - Tyršově ulici. Byt se nachází v 5.NP bytového domu a je tvořen vstupní chodbou,...

Vloženo 9. 5. 2026
Cena:
19 000 Kč za měsíc
Masarykovo náměstí

Pronájem komerční jednotky 38 m² v centru Benešova (hlavní náměstí). Jedná se o luxusní prostor v pasáži. Samotná jednotka je připravena k využití na...

Vloženo 8. 4. 2026
Cena:
18 876 Kč za měsíc