Velké pozemky na prodej v okrese Teplice Teplicko

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
100 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
U Rusputlu

K prodeji sedm pozemků v obci Duchcov u rybníka Leontýna. Jedná se parcely 3113/53, 3113/54, 3113/57, 3113/58, 3113/59, 3113/60, 3113/61. Cena uvedená...

Vloženo 13. 2. 2026
Cena:
650 000 Kč

Nabízíme k prodeji pozemek p. č. 61 ve vyhledávané lokalitě Moldava, k. ú. Nové Město u Mikulova. Pozemek je veden jako zemědělský půdní fond a aktuálně...

Vloženo 23. 4. 2026
Cena:
1 746 800 Kč

K prodeji stavební parcela 2350 m v k.ú. Dlouhá Louka č. LV1071, p.č.71/12, obec Osek. Jedná se o stavební parcelu, která je určená k výstavbě rodinných...

Vloženo 24. 3. 2026
Cena:
10 500 000 Kč
Obránců míru

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Oseku, ul. Obránců míru. Pozemek má výměru 1000 m2, je rovinatý a z části oplocený. Vjezd na pozemek...

Vloženo 20. 12. 2022
Cena:
2 145 000 Kč

K prodeji stavební parcela (776 m2) v obci Bořislav, katastrální území Bořislav. Jedná se o mírně svažitý pozemek. V okolí zástavba rodinných...

Vloženo 3. 7. 2025
Cena:
1 700 000 Kč
U koupaliště

K prodeji stavební parcela č. 3113/44 o výměře 500 m2, určená pro výstavbu rekreačních objektů či zahrad. Cena 2.080 Kč za m2....

Vloženo 20. 2. 2026
Cena:
1 040 000 Kč
Husova

K prodeji stavební parcela č. 244 (178 m2) v obci Duchcov., k.ú Duchcov. Parcela je situována mezi rodinnými domy s výbornou dostupností po...

Vloženo 10. 7. 2025
Cena:
690 000 Kč
Nová cesta

K prodeji stavební parcela o velikosti 959 m2. Jedná se o parcely: 4663/1, 4668/1, 4669/1, 4677/7, 4677/9. v obci Teplice, k.ú. Teplice....

Vloženo 3. 7. 2025
Cena:
1 918 000 Kč
Švermova

K prodeji stavební pozemek o velikosti 840 m2, katastrální území: Dubí- Drahůnky, ulice v Aleji: parc.č 274/123. Jedná se o jednu z prvních...

Vloženo 3. 7. 2025
Cena:
2 500 000 Kč
Švermova

K prodeji stavební pozemek o velikosti 1123 m2, katastrální území: Dubí- Drahůnky: parc.č 274/112. Jedná se o jednu z prvních parcel druhé...

Vloženo 11. 12. 2025
Cena:
2 800 000 Kč
Švermova

K prodeji stavební pozemek o velikosti 871 m2, katastrální území: Dubí- Drahůnky, ulice v Aleji: parc.č 274/124 Jedná se o jednu z prvních...

Vloženo 3. 7. 2025
Cena:
2 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji zajímavé pozemky o výměře 15490 m2 situované v obci Zabrušany klidné a strategicky umístěné lokalitě s výbornou dostupností...

Vloženo 3. 12. 2025
Cena:
7 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o vel. 9483 m2 v klidné části obce Bžany - Bukovice. Klidné...

Vloženo 3. 12. 2025
Cena:
Cena na dotaz
Slunečná

Nabízíme k prodeji velmi zajímavé pozemky o celkové velikosti 9445 m2 nacházejících se v úpatí Krušných hor s velmi hezkým výhledem na České...

Vloženo 7. 1. 2024
Cena:
6 139 250 Kč

K prodeji stavební pozemek o velikosti 1088 m2, katastrální území: Hudcov: parc.č 211/33 a 212/9. K prodeji stavební pozemek o výměře 1 088...

Vloženo 31. 1. 2026
Cena:
2 720 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji jedinečný stavební pozemek o výměře 1645 m2 (2.150,-Kč/m2), který se nachází v obci Bžany-Bukovice. Pozemek...

Vloženo 1. 10. 2025
Cena:
3 536 750 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji stavební parcelu v obci Žalany. Parcela je plně napojena na elektřinu i vodu a díky své poloze...

Vloženo 23. 2. 2026
Cena:
3 490 000 Kč

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o vel. 3000 m2 v klidné části obce Bžany - Bukovice. Klidné...

Vloženo 3. 12. 2025
Cena:
3 900 000 Kč
Bystřanská

Prodej zahrady s částečně podsklepenou chatkou o výměře 326 m² v k.ú. Teplice. Chatka v původním a dobrém stavu situovaná na klidném místě na okraji obce,...

Vloženo 27. 4. 2026
Cena:
1 321 000 Kč

V srdci Krušných hor, v rekreační části Nového Města u Mikulova, nabízíme k prodeji pozemek o výměře 264 m² pár minut od sportovního i turistického vyžití....

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
300 300 Kč