Levné reality od realitních kanceláří v turistické oblasti Střední Vltava

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
247 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Hlinecká

Nabízíme pronájem skladovacích prostorů, o velikostech 7-30m2. Skladové prostory se nachází...

Vloženo 2. 5. 2026
Cena:
1 000 Kč za měsíc

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu parkovací stání umístěné na parkovací ploše se závorou v lokalitě U Hřebčince, v ulici Pažoutova. Pro více informací...

Vloženo 22. 4. 2026
Cena:
1 000 Kč za měsíc
Gregorova

V zastoupení majitele nabízíme pronájem garáže v ulici Gregorova, Písek. Garáž se nachází v komplexu garáží za domem. Otevírání garáže je na dálkové ovládání,...

Vloženo 17. 4. 2026
Cena:
2 900 Kč za měsíc
Průmyslová

- Nová Garáž 22 m2 - Nabízím k pronájmu moderní, nově vybudované garáže v Týně nad Vltavou, v ulici Průmyslová. Lokalita je skvěle dostupná...

Vloženo 12. 12. 2025
Cena:
2 999 Kč za měsíc
Vladislavova

K okamžitému pronájmu Vám nabízím kancelářské prostory o výměře v rozmezí 14-20 m2, které se nachází v přízemí kancelářské budovy Business...

Vloženo 17. 7. 2025
Cena:
150 Kč za m²/měsíc
Průmyslová

Přinášíme vám nabídku pronájmu poslední volné garáže o štědré ploše 22 m², která se nachází v Týně nad Vltavou, ulici Průmyslová. - garáže jsou...

Vloženo 18. 4. 2026
Cena:
4 000 Kč za měsíc
Velké náměstí

V zastoupení majitelů nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelář s výhledem na Velké náměstí v Písku. Kancelář o výměře podlahové plochy 29,1 m2...

Vloženo 6. 3. 2026
Cena:
4 900 Kč za měsíc
Hřbitovní

Pronájem podkrovního bytu o dispozici 1+kk, 25 m2. Ideálně pro 1 osobu. Byt v rodinném domě. Vratná jistota15.000,- Kč. Nájemné: 5.500,- Kč....

Vloženo 11. 5. 2026
Cena:
5 500 Kč za měsíc
Hřbitovní

Pronájem podkrovního bytu o dispozici 1+kk, 24 m2. Ideálně pro 1 osobu. Byt v rodinném domě. Vratná jistota15.000,- Kč. Nájemné: 5.500,- Kč....

Vloženo 11. 5. 2026
Cena:
5 500 Kč za měsíc
Vladislavova

K okamžitému pronájmu Vám nabízím kancelářské prostory o výměře od 20-40 m2, které se nachází v moderní kancelářské budově Business center...

Vloženo 17. 7. 2025
Cena:
140 Kč za m²/měsíc
Velké náměstí

V zastoupení majitelů nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelář s výhledem na Velké náměstí v Písku. Kancelář o výměře podlahové plochy 38,1 m2...

Vloženo 3. 3. 2026
Cena:
5 900 Kč za měsíc
Vladislavova

K okamžitému pronájmu Vám nabízím kancelářské prostory o výměře od 40 m2, které se nachází v moderní kancelářské budově Business center Písek...

Vloženo 17. 7. 2025
Cena:
130 Kč za m²/měsíc
Čechova

Máme zde jedinečnou příležitost k pronájmu komerčního přízemního prostoru na jednom z nejkrásnějších a nejfrekventovanějších míst v Písku. Jedná se o...