Sousedé
(1/19)
3 327 050 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:821287
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:122 m2
Datum aktualizace:18. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost o dispozici 3+1 v obci Hlohovice část obce Hlohovičky o celkové výměře 2367 m? před rekonstrukcí. V domě proběhla výměna části oken, vyklizení celého objektu a je možné ihned započít rekonstrukci s materiálem, který je připravený u nemovitosti (střešní tašky, zateplení, zbytek oken, střešní latě, kamna s krbovou vložkou, apod.). Do domu napojena studna a septik, elektřina 220/380 W. Veškerá občanská vybavenost v obci Radnice vzdálené cca 7 km. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Studna kopanáVeřejný vodovod
ID nemovitosti
821287
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
122m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Petra Hoblíková
Petra Hoblíková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé