Sousedé
(1/12)
3 450 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:817561
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:520 m2
Datum aktualizace:14. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte velký prostorný dům? Nebojíte se výzev? Pak tato nabídka by mohla oslovit právě vás. Nabízíme objekt, který je původně zemědělskou usedlostí s mlýnem a s několika dalšími objekty: sklípky, chlévy, garáže, dílny a stodolu. To vše stojí na ploše 2886 m2. Zahrada v zadní části za stodolou je o výměře 1007 m2 a lze ji využít jako stavební pozemek.
Dispozičně je dům atypický. Objekt je rozdělen na dvě části. Obytnou o dispozici 4+1 s velkou předsíní a dvěma koupelnami a prostory bývalého mlýnu. Celková podlahová plocha činí cca 530 m2.
V současné době je dům pronajat.
Vrbice je obec, která se nachází severně od Prahy, 8 km za Roudnicí nad Labem a přibližně 11 km od dálnice D8 exit 29. Na okraji Prahy tak můžete být přibližně za půl hodiny.
Veškeré další informace vám rád zodpovím telefonicky nebo osobně na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
ZděnáKamenná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
817561
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
520m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jiří Machník
Jiří Machník
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé