Sousedé
(1/25)
8 490 000 Kč
ID nemovitosti:220402CIR
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Celková plocha:8.893 m2
Užitná plocha:100 m2
Plocha pozemku:7.671 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:7. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte nový podnikatelský záměr nebo byste chtěli rozšířit stávající?
Máme pro Vás velmi zajímavý objekt – statek s obytnou částí o dispozici 3+kk a užitnou plochou 100 m2, s navazujícím objektem využívaným jako stáj (cca 160 m2) a vejminkem na uzavřeném dvoře a dalšími objekty – velká stodola (cca 225 m2), kolna, výběhy pro drůbež, rybníčky, jízdárny, zahrady, zahradní domek atd.
Celková plocha činí 8 893 m2 a provoz objektu je svým současným charakterem vhodný pro chov koní a jiných domácích zvířat, tedy jako ranč či farma.
Tyto rozlehlé prostory lze ale nabízí velkou variabilitu využití.

Velkou výhodou je poloha nemovitostí nedaleko dálnice D4 Písek – Praha (50 min jízdy autem) a silnice E49 Písek – České Budějovice. Na jedné straně jste tak v těsném spojení s přírodou a zároveň v dosahu větších měst.

Navíc je objekt připojen na veškeré inženýrské sítě, které jsou v obci k dispozici: elektřina, plyn, ale i voda a kanalizace. Nebudete tak mít starosti s přívodem vody ani septikem.

Samotný dům je v dobrém stavu, po částečné rekonstrukci obytné části. Má původní střechu, plastová okna, vytápění je řešeno plynovým kotlem. Stáj momentálně využívají 2 koně, kapacitu ale má až pro 11. Vejminek byl ještě nedávno využíván pro chov různých druhů ptactva (papoušci Ara, korely, loskutáci . . .). V zadní části dvora jsou králíkárny a kurníky s ohrazeným výběhem.
Za samostatně stojící stodolou je zahradní domek s letní kuchyní, dva rybníčky určené pro chov ryb a ohrady pro chov kachen. Navazující pozemky sloužily jako 2 jízdárny, z nichž jedna je osazena umělým travním porostem. K jízdárnám vede přístup i po samostatné zpevněné obecní komunikaci.

Pokud patříte mezi fanoušky koní, rodea či westernu, tento objekt pro Vás může být vhodnou příležitostí.
Ohledně termínu prohlídky se na Vás budu těšit na některém ze svých kontaktů!


Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, zděné jádro, sklep

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Kamenná
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
Vytápění podrobnosti
Plyn
ID nemovitosti
220402CIR
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
8893m2
Obytná plocha
100m2
Užitná plocha
100m2
Plocha pozemku
7671m2
Místností
5
Poloha domu
3
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Vanda Cirhanová
Mgr. Vanda Cirhanová
Zobrazit
kontakt
Cebras spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé