Sousedé
(1/25)
1
4 900 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:20097IU
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:165 m2
Plocha pozemku:1.481 m2
Datum aktualizace:6. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Předmětem prodeje je bývalá zemědělská usedlost v malé vesničce Češtětín, přibližně 5 km od Nečtin a 11 km od Manětína. Nemovitost tvoří dva protilehlé rodinné domy, které jsou postaveny každý na vlastním pozemku a mají každý své číslo popisné. Domy se nabízení společně, mají společný vjezd, dvůr, zahradu a septik. Obě budovy jsou napojeny ne elektřinu a čerpají vodu z obecního vodojemu. Dům č.p. 24 byl vybudovaný původně v roce 1924 a rekonstruovaný v 80. letech. Dům nabízí obytné 1. parto, kde je k dispozici prostorný byt 2+1s krbovými kamny, v přízemí je umístěna letní kuchyně, garáž a dřevník. Na dům navazuje příjemná teráska s krbem. Objekt je vytápěn elektrokotlem a vodu ohřívá elektrický bojler. Dům č.p. 20 nabízí obytnou jednotku 3+1, která je lokálně vytápěna kamny na tuhá paliva, vodu ohřívá elektrický bojler. Na dům navazují skladovací prostory - původně chlév, garáž a sklep. Celková plocha všech pozemků činí 1481 m2 a nabízejí příjemné a klidné bydlení s občanskou vybaveností v nedalekých Nečtinách. V případě zájmu je možné jednat také o prodeji samostatného stavebního pozemku v obci s výměrou 1.581 m2 za 350,- Kč / m2.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - Elektrické
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
20097IU
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
165m2
Plocha pozemku
1481m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ida Ujházy
Ida Ujházy
Zobrazit
kontakt
REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé