Sousedé
(1/14)
Objekt-Ratiskovice-web-7
1 690 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00017
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:260 m2
Plocha pozemku:785 m2
Datum vložení:30. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte velké prostory ať už k podnikání či bydlení? Rádi bychom Vám představili zemědělskou stavbu k mnoha využitím. Nachází se v obci Ratišovice a spadá spadá pod Městys Běhařovice a je tak vzdálená 20 minut od okresního města Znojma a 10 minut od města Jevišovice. Pravá strana objektu je momentálně v započaté rekonstrukci s přestavbou na obytnou část. Levá strana objektu byla plánována jako dílna a garáž, ale je jen na Vás, jak tyto prostory využijete. Nemovitost se nachází na kraji obce s příjezdem po asfaltové komunikaci o celkové ploše pozemku 785 m2. Je zde přiveden elektrický proud, vypracovaný projekt na přípojku veřejného vodovodu a odpady jsou svedeny do jímky. Rok výstavby byl v roce 1973. Zemědělská stavba má tak velký potencionál jak k podnikání, bydlení či k případnému chalupaření.Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte nám a domluvíme se na osobní prohlídce. S výhodným způsobem financování Vám rádi pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
00017
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
260m2
Plocha pozemku
785m2
Počet míst na parkovišti
5
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Nikola Juránková
Nikola Juránková
Zobrazit
kontakt
LEXAMO s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé