Sousedé
(1/25)
1
14 900 000 Kč
ID nemovitosti:KW1892
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:1.200 m2
Plocha pozemku:16.101 m2
Datum vložení:26. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji statek, který najdeme na okraji Vráže, klidné vesničky u města Písku, necelých 8 km od dálnice na Prahu. Vzhledem k tomu, že se několik metrů od statku nacházejí Lázně Vráž, jejichž celoročně ubytovaní klienti s radostí navštěvují i restauraci přímo na statku, je vhodné využít prostory statku jako hotel, penzion, popř. k přestavbě na bytové jednotky. K nemovitosti patří pozemky a les (3 524 m) o celkové výměře 16 101 m. Nad restaurací je půdní prostor s možností využití pro 3 apartmány nebo pro výstavbu dvou bytových jednotek. Vedle restaurace jsou stáje pro koně a z druhé strany menší dvoupokojový byt včetně sociálního zařízení. Na prostorném dvoře stojí okrasná studna hluboká 16m a dvě velké stodoly (700 m), které spojuje průjezd s klenutým stropem. Za stavením je louka se studánkou. Dále se naproti restauraci nachází velká budova, v níž jsou pokoje, kuchyň a nádherný velký prostor s pódiem, kde se pořádají různé akce, oblíbené i u známých osobností např. Lucie Vondráčkové, Vojtěcha Kotka a dalších. Součástí statku jsou také 2 garáže s dílnou.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Příjezd
BetonAsfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
KW1892
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
1200m2
Plocha pozemku
16101m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Lucie Hošek
Lucie Hošek
Zobrazit
kontakt
Keller Williams Czech Republic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé