Sousedé
(1/25)
2022-08-30K47A9104
8 900 000 Kč
ID nemovitosti:00002
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:804 m2
Plocha pozemku:4.052 m2
Datum aktualizace:29. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízím zemědělskou usedlost v obci Nesuchyně, okres Rakovník. Jedná se o rozlehlý statek s uzavřeným dvorem a velkou zahradou o výměře 3072 m2. Nemovitost umožňuje vybudování velkorysého vícegeneračního bydlení a poskytuje dostatek prostoru k uskutečnění vašich životních snů či zajímavých projektů.Hlavní obytná budova prošla částečnou rekonstrukcí. V přízemí domu je bytová jednotka o dispozici 2+1 s komorou a prádelnou. V patře domu jsou dvě samostatné ložnice, šatna a prostorná půda vhodná k vybudování dalších obytných prostorů podle Vašich představ.Na obytnou část navazují hospodářské budovy, v současnosti využívané jako kotelna, dílna a skladové prostory. Je zde možnost vybudování dalších obytných prostorů se samostatným vchodem. Areál dvora o výměře 1643 m2 je na severní straně uzavřen dvěma prostornými stodolami s průjezdem do zahrady a na východní straně dvůr uzavírá samostatně stojící dům s číslem popisným v současnosti využívaný majitelem jako vinotéka. Rozlehlá zahrada přiléhající k objektu je také přístupná samostatným vjezdem z obecní cesty. Jsou zde ovocné stromy, keře a malá soukromá vinice.Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva s automatickým podáváním uhlí a krbovými kamny. El. 230/380V, obecní vodovod + vlastní studna a v příštím roce bude objekt napojen na veřejnou kanalizaci.Obec Nesuchyně se nachází 9 km od okresního města Rakovník v blízkosti silnice R6 Praha - Karlovy Vary.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Veřejný vodovodMístní zdroj
ID nemovitosti
00002
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
804m2
Plocha pozemku
4052m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Pospíšilová
Kateřina Pospíšilová
Zobrazit
kontakt
Kateřina Pospíšilová

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé