Sousedé
(1/22)
2 054 000 Kč
ID nemovitosti:470
Stav nemovitosti:Špatný
Celková plocha:2.035 m2
Užitná plocha:144 m2
Plocha pozemku:208 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:24. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

BO! Vám v zastoupení majitele nabízí k prodeji historickou zemědělskou usedlost.

Dvoupatrové stavení ze druhé poloviny XVIII století s dochovanými původními prvky je situované na okraji dvorce obklopujícího náves.

Obec Pšov se nachází uprostřed malebné krajiny s dobrou dostupností do Žatce a Loun. Původní zemědělská usedlost se základy hospodářských stavení, které vytvářejí uzavřený dvůr, je situovaná na pozemku o rozloze více než 2.000m2. V zadní části pozemku se nachází rybník vhodný pro vytvoření přirozeného biotopu. Zahrada se vzrostlými stromy poskytuje soukromí a dostatečný prostor pro odpočinek i podnikání.

Dispozice budovy nabízí 4 místnosti v každém patře. Podlaží jsou rozdělena chodbou s dřevěným schodištěm. Dochovaly se původní klenby, štukatérské prvky na fasádě domu, mimořádně odolná konstrukce krovu, obložky dveří a lokálně i nástěnné malby. Perličkou objektu je původní klenutý sklep se studánkou. Za zmínku stojí také původní příjezdová cesta k vjezdové bráně statku, s alejí v ose kostela Všech svatých na návsi obce. Hospodářské budovy jsou doporučeny k demolici a zachování jako základ pro zděné oplocení pozemku. Statický posudek hlavní budovy je kladný, rekonstrukci je však nezbytné zahájit co nejdříve. Objekt není veden jako kulturní památka, přesto existuje několik možností dotačních zdrojů pro nové majitele statku.

Velkorysá metráž a původní stavební prvky při velmi příznivé nabídkové ceně vytváří příležitost pro schopné investory. S ohledem na lokalitu dokážeme pomoci i s přípravou žádosti o státní, či zahraniční dotace.

Informaci o nabídkové ceně a další podrobnosti rádi sdělíme vážným zájemcům o koupi.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Kamenná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
470
Stav objektu
Špatný
Celková plocha
2035m2
Užitná plocha
144m2
Plocha sklepa
12m2
Plocha pozemku
208m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Lukáš Ernst
Mgr. Lukáš Ernst
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé