Sousedé
(1/17)
100_3852.JPG
nebyla stanovena
ID nemovitosti:238
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:2.849 m2
Užitná plocha:198 m2
Plocha pozemku:2.849 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:12. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej zemědělské usedlosti na pozemku o výměře 2.849 m2 v Černíči u Hradešic. Jedná se o komplex tří budov, z nichž dvě jsou ke kompletní rekonstrukci, jedna je rekonstruovaná a obyvatelná. Rekonstrukce zahrnuje novou střešní krytinu, rozvody, elektroinstalaci. Dispozičně tato část sestává z prostorného zádveří s technickou místností, kuchyně, dvou samostatných pokojů, samostatné koupelny a wc. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva v kombinaci s elektrokotlem, je zde veřejný rozvod vody i kanalizace, je možnost také využívat užitkovou vodu ze studny. U této obytné části je také prostorná terasa. Celkem se jedná o tři budovy, z nichž dvě jsou ke kompletní rekonstrukci, jedna je rekonstruovaná a obyvatelná. Rovinatý pozemek je osázen ovocnými stromy, lze jej ale také využít k výstavbě.
Pozemek umožňuje výstavbu dalších rodinných domů nebo domu.

Technický popis: vodovod - vlastní zdroj

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovodMístní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vytápění podrobnosti
UhlíEl.kotel
ID nemovitosti
238
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
2849m2
Užitná plocha
198m2
Plocha pozemku
2849m2
Místností
3
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Petra Kašparová
Ing. Petra Kašparová
Zobrazit
kontakt
Cambio Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé