Sousedé
(1/14)
Usedlost
6 490 000 Kč
ID nemovitosti:350549
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:7.621 m2
Užitná plocha:1.898 m2
Plocha pozemku:1.898 m2
Datum aktualizace:27. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím ke koupi zemědělskou usedlost ve Vidicích u Kutné Hory, která může být velmi zajímavou investiční příležitostí s možností podnikání či místo k rodinnému bydlení / rekreaci s krásnými výhledy do zdejších lesů, kde se nachází obora Švadlenka. V galerii nebo osobně doporučuji prozkoumat, co vše v blízkém okolí láká k návštěvě.

Součástí prodeje jsou čtyři hospodářské objekty (zastavěná plocha a nádvoří o výměře 1898 m²) a okolní pozemky o výměře 5723 m². Je zde také ještě možnost k pozemkům přikoupit další přiléhající o výměře 1795 m².

Objekty jsou určené pro ty z Vás, kteří se nebojíte rekonstrukce a hledáte místo pro klidné bydlení, podnikání, chov zvířat či komerční účely. U usedlosti je přípojka na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu a má vlastní studnu.

Vidice jsou malá obec, ale žije společensky - konají se každoročně posvícení, dětské dny, koncerty, sportovní a hasičské akce. Působí zde také jezdecký spolek nabízející svezení na koni, výcvikové hodiny a ustájení koní. V roce 2022 obec zafinancovala zasíťování kanalizací, vodou a nové sportovní multifunkční hřiště. V obci je také autobusová zastávka s pravidelným spojením na Kutnou Horu i Čáslav.

Rozhodně zaujme i blízké okolí, pouhých 1.5 km od usedlosti začíná golfový areál u zámku Roztěž, 4 km je to k oblíbenému turistickému místu s rozhlednou Vysoká a se zříceninou letohrádku Belvedér, 5 km do městyse Malešov s oblíbeným mini pivovarem nebo velmi pěknou tvrzí, kde se pořádají únikové hry v dobových kostýmech a 10 km do Kutné Hory zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Samozřejmostí je pomoc s financováním koupě této nemovitosti. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
350549
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
7621m2
Užitná plocha
1898m2
Plocha pozemku
1898m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Bc. Radomír Kočí, DiS.
Bc. Radomír Kočí, DiS.
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Search

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé