Sousedé
(1/25)
1
15 000 000 Kč
ID nemovitosti:265611
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:400 m2
Plocha pozemku:4.882 m2
Datum aktualizace:10. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V úrodné krajině středočeského Polabí, uprostřed malebné obce Svatá Kateřina, stojí zemědělská usedlost - hospodářský statek se stodolou a pozemky, o celkové výměře 4882m2, kterou exkluzívně nabízí ke koupi naše kancelář.Obec Svatá Kateřina s cca 250 obyvateli, leží 7 km severně od Kutné Hory a 17km východně od Kolína, zhruba hodinu jízdy od Prahy. Statek stojí uprostřed obce, přímo na břehu nově revitalizovaného, obecního rybníka, s vlastním přístupem k vodě. Rybník možno užívat jak ke koupání, tak i k rybolovu.Nemovitost o velikosti 982m2 zastavěné plochy sestává z hospodářské budovy, na kterou kolmo navazuje chlév a prostorná stodola. Přízemí hospodářské budovy o celkové ploše cca 200m2 lze upravit na byt 4+1. Nad celou obytnou částí domu je rozlehlé podkroví o stejné ploše 200m2.Kromě nové střechy z roku 2001, je celý objekt vhodný k rekonstrukci. Objekt má vlastní studnu, přípojku na plyn a kanalizaci. Vytápění aktuálně zajištěno krbovými kamny.Budova stojí na oploceném, rovinatém pozemku o výměře 3900m2. Pozemek je dobře udržovaný, lemovaný z větší části vzrostlými okrasnými stromy a zčásti vede podél břehu rybníka, od kterého jej dělí plot.Díky krásné poloze a výborné dostupnosti celé usedlosti, lze nemovitost ideálně využívat jak k rodinnému bydlení, tak i pro rekreaci. Další možností je úprava objektu na ubytovací zařízení, případně lze užívat usedlost k původnímu účelu, kterým bylo zemědělství a farmaření.Pokud vás nabídka zaujala a máte zájem o bližší informace, případně prohlídku objektu, neváhejte kontaktovat makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
265611
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
400m2
Plocha pozemku
4882m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Černý
Pavel Černý
Zobrazit
kontakt
REALITY - BYTY Černý, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé