Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Cena zahrnuje odměnu RK, právní servis a vyřízení hypotečního úvěru.
ID nemovitosti:345161
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:11.302 m2
Užitná plocha:2.600 m2
Plocha pozemku:2.600 m2
Datum aktualizace:14. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám původní rozsáhlou zemědělskou usedlost o velikosti 11.302 m2, která se nachází v obci Kořenice – Pučery.

Nemovitost je velmi dobře strategicky umístěná – město Kolín je vzdálené pouhých 11 km, Kutná Hora pak 15 km. Velmi dobré jsou i nájezdy na dálnice D1 a D11, kde jste do 30 min. Dojezdová vzdálenost na hranici Prahy je cca 50 min.

Dle platného územního plánu je nyní areál určený pro lehký průmysl – plochy výroby a skladování. Přípustné je i využití jako zemědělský provoz, administrativní provozy, maloobchodní prodejny, prodejní haly, restaurace, občerstvení, vzorkovny, služební byty, sklady, soc. provozy (rehabilitace a zdravotní péče), garáže, atd.

Po obvodu se nachází několik hospodářských budov, spíše v havarijním stavu – stodola, dílny, sklady, chlévy. Dále jsou zde dvě stavby s č.p. - u jedné stavby jsou ponechané pouze obvodové stěny, druhá je ve fázi hrubé stavby. Zastavěná plocha je 2.600 m2. Uprostřed areálu je prostorná manipulační plocha, v zadní části je zahrada.

Rozvod vody je ze studny, celkem jsou na pozemku tři. Odpad je zatím řešen jímkou. V obci je již schválená výstavba vodovodního řadu a tlakové kanalizace. Areál v tuto chvíli není napojený na elektřinu, nicméně je zde zřízená dostatečně silná elektrická přípojka 3 x 40 A.

Pro bližší informace a pro prohlídku této atraktivní nemovitosti mě, prosím, kontaktujte emailem nebo na níže uvedeném telefon. čísle.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
345161
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
11302m2
Užitná plocha
2600m2
Plocha pozemku
2600m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jana Gondeková
Jana Gondeková
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé