Sousedé
(1/25)
Fotka 1
Rezervace
5 750 000 Kč
Poznámka k ceně: Provizi RK neplatíte!
ID nemovitosti:611
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:40.000 m2
Užitná plocha:500 m2
Plocha pozemku:40.000 m2
Datum aktualizace:27. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej zemědělské usedlosti 40000 m2 v Mikulášovících CHKO Lužické hory a Labské pískovce Bývalá zemědělská usedlost vyžadující rekonstrukci se nachází na území CHKO Lužické hory a Labsképískovce v obci Mikulášovice. Město Mikulášovice spadající do okresu Děčín se nachází v západníčásti Šluknovského výběžku. Mikulášovice jsou známé především tradičním textilním a nožířskýmprůmyslem. Žije zde přibližně 2 100 obyvatel a nachází se zde kompletní občanská vybavenost(školka, škola, samoobsluha, restaurace, pošta, praktický lékař, přírodní koupaliště). Do velké částikatastru města zasahuje chráněná krajinná oblast Labské pískovce a je tedy obklopeno krásnoupřírodou.Samotná usedlost zajišťuje díky své poloze dostatek soukromí, přitom je blízko středu města. Cihlovýdům z roku 1913 je rozdělen na obytnou a užitkovou část. Obytná část nabízí ve dvou podlažích cca200 m 2 , je celá podsklepena. Z 1. patra je přístupná nezateplená půda. Přízemí o dispozicích 3+1 jev obytelném stavu a dává tak možnost postupné rekonstrukce domu.Na obytnou část přímo navazuje užitková část budovy o výměře 260 m2 (stáj, stodola, seník)s různorodými možnostmi využití.Dům je napojen na zdroj vody tekoucí samospádem, má vlastní jímku s dostatečnou velikostí.Vytápění je řešeno kamny a krbovými kamny s výměníkem. V koupelně jsou lázeňská kamna. Dům je vybaven také elektrickým bojlerem a čerpadlem.Na domě byla provedena 1. etapa rekonstrukce střechy (výměna špatných krovů a prken, položení fólie), v jejímž rámci do nemovitosti zateklo vlivem vadné fólie. Střecha je nyní provizorně zajištěna proti dalšímu zatékání. Doporučujeme novému majiteli dodělat střechu v nejkratším možném čase.Vyklizení objektu je na novém majiteli.Dům s pozemkem a jejich okolí nabízí velký potenciál, jak pro více-generační nebo komunitní bydlení, tak pro hospodaření či podnikání. Celková výměra pozemků je cca 40 000 m 2 (2 666 m 2 zahrada u domu a dalších cca 4 ha okolních pozemků).Dům prodáváme kvůli příchodu dalšího člena rodiny, kvůli kterému jsme přehodnotili možnostnašeho nastěhování do domu a jeho rekonstrukce.Další informace Vám ráda sdělím telefonicky či osobně na prohlídce. RK, prosím, nevolat.

Základní údaje

ID nemovitosti
611
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
40000m2
Užitná plocha
500m2
Plocha pozemku
40000m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Gabriela Kovářová
Gabriela Kovářová
Zobrazit
kontakt
LEVNÉ SKLADY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé