Sousedé
(1/22)
postupice-20
3 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:10622125
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:163 m2
Plocha pozemku:763 m2
Datum aktualizace:16. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím vám ke koupi zemědělskou usedlost, který se nachází v jižní části obce Postupice, okr. Benešov. Jedná se o bývalou hospodářskou usedlost, která byla v minulosti využívána jako pivovar. V současné době je jihozápadní část nemovitosti užívána pro bydlení a zbývající objekty jako stodoly, chlévy a sklady. Nemovitost byla dána do užívání současnému vlastníkovi v r. 1981, vystavěna v r, 1850.Dispozice: 1.PP sklep, 1.NP vstup do domu, zádveří, dílna, kotelna, 2x skladovací prostor (tyto prostory jsou neobyvatelné), 2.NP je bytová jednotka 4+1 se sociálním zařízením, vstupní chodba. Půda k sušení prádla a skladování sena. Obvodová konstrukce obytné části je zděná z cihlového a smíšeného zdiva (kámen, cihla), základy jsou kamenné a betonové. Stropy jsou standardní rovné (dřevěné trámové, nebo cihlové). Střecha je sedlová s klasickým dřevěným krovem a taškovou krytinou. Venkovní i vnitřní omítky jsou vápenné štukové. Okna jsou dřevěná dvojitá (špaletová), dveře dřevěné hladké náplňové.V domě je proveden přívod z obecního řádu, dále je k dispozici studna na pozemku – voda užitková, kanalizace obecní, el. přípojka, plynová přípojka. Vytápění kombinovaným kotlem.Zastavěná plocha obytné části je 182 m2.Hospodářská část navazuje na obytnou část, má 1.NP a nevyužitý půdní prostor. Obvodová konstrukce je zděná, z cihelného a smíšeného zdiva, základy jsou betonové. Střecha je sedlová s klasickým dřevěným krovem a taškovou krytinou. Venkovní omítka je vápenná štuková, vnitřní omítka je hrubá vápenná. Zastavěná plocha hospodářské části je 195 m2.Stodola navazuje na hospodářskou část, jedná se o přízemní stavbu s nevyužitým půdním prostorem. Konstrukce a vybavení je totožné jako u hospodářské budovy. Zastavěná plocha stodoly je 150 m2.St. 48/1 zastavěná plocha a nádvoří 697 m2, 66/1 ostatní plocha - manipulační plocha 66 m2, 1940 jiná plocha - společný dvůr 627 m2, podíl o velikosti 2/18.V obci Žije přibližně 1 400 obyvatel. Ve vzdálenosti 9 km severozápadně leží město Benešov a 9 km východně město Vlašim. V obci: Obecní úřad, Česká pošta, Jednota, MŠ, ZŠ. • Pozemní komunikace – Do obce vedou silnice III. třídy.• Železnice – Obec protíná železniční trať 222 Benešov u Prahy - Vlašim • Autobusová doprava – E11 Postupice – JemništěNemovitost je ihned k dispozici, nabízí velmi příjemné a klidné bydlení či rekreaci. Pro více informací a prohlídku bytu mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - tuhá paliva
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
10622125
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
163m2
Plocha pozemku
763m2
Poloha domu
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Nekvinda Vraštilová
Jana Nekvinda Vraštilová
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé