Sousedé
(1/7)
obecné foto - zrekonstruovaný statek
50 000 000 Kč
ID nemovitosti:02122251
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:1.200 m2
Plocha pozemku:35.938 m2
Datum aktualizace:20. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi zrenovovaný statek s navazujícími pozemky o celkové výměře 3,5 ha, umístěný v centru historické obce ve Středočeském kraji. Nedaleko nájezd na dálnici, v dojezdové vzdálenosti do Prahy. Celá nemovitost je situovaná dostatečně daleko od sousedních budov.Statek je většinově zrenovovaný. Jsou zde 2 obytné dvoupodlažní budovy, dvojgaráž, stáje a velká stodola (přebudovaná na krytý bazén se zázemím a posilovnou). Budovy jsou situované kolem centrálního dvora se zahradou a s kamennou bránou. 1250m2 podlahové plochy celkem. Zahradní terasa a pastvina, na kterou navazují další pozemky obdělávané jako pole. Sofistikovaný systém topení (LTO), je možné rozšířit o TČ, solární panely. 2 studny, obecní vodovod, ČOV, kanalizace, parkování pro 15 vozů.Součástí prodeje je i navazující stavební pozemek (8521m2), vhodný k výstavbě vybavenosti či bydlení. V této části se nachází budova ve stavu hrubé stavby, s projektem na penzion (11 apartmánů). Také jsou zde 2 budovy původních stodol, dvůr a ovocný sad. Podlahová plocha všech budov v této části může dosáhnout přibližně 3500m2. Poslední část areálu (1,42ha) je tvořená rozvojovými pozemky (nyní pole, pastviny), na kterých bude moci být po změně územního plánu realizovaná také zástavba až 3500m2 podlahové plochy.Velmi klidné bydlení, příroda, vynikající sportovní a relaxační zázemí, soukromí. Poloha je uvedená pouze orientačně a fotky jsou pouze tematicky podobné s originální nemovitostí. Rádi vám poskytneme kompletní informace.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceVlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovodMístní zdroj
Typ konstrukce
Kamenná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Bazény
Venkovní bazén
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
02122251
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
1200m2
Plocha pozemku
35938m2
Plocha terasy
120m2
Počet míst na parkovišti
40
Počet garáží
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jaroslav Bolina
Jaroslav Bolina
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé