Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
CIMG7663.jpg
5 350 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:27-4142
Celková plocha:10.633 m2
Užitná plocha:150 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji zemědělskou usedlost s vlastním pozemkem o celkové výměře 10633 m2 v obci Milevo, okr. Tachov. Uvedená usedlost leží ve velmi pěkné lokalitě s krásnou přírodou ve vzdálenosti 4 km od obce Kladruby. Samotný dům je dispozičně řešen jako 6+1 s tím, že 1 NP je řešeno jako 4+1 a disponuje 2 samostatnými vchody, 2 x koupelnou ,2x WC, v podkroví jsou další dvě velké obývací místnosti a krásná půda, kde se nabízí další půdní vestavba, dům je tedy možno využívat jako dvougenerační. Objekt prošel výraznou rekonstrukcí, v domě jsou již plastová okna, nové rozvody vody, elektroinstalace a topení, krov, kuchyňská linka, keramické obklady a dlažba, vstupní a interiérové dveře a další. Zdroj tepla z kotle na tuhá paliva a elektrokotle, vodu zajišťují dvě vlastní studny na pozemku, el. 230/400 V, odpady jsou svedeny do septiku, v domě je k dispozici zdarma internet. Na pozemku u domu se dále nachází 9 boxů pro ustájení koní, velká zděná kolna s chlévy pro zvířata, boxy pro uskladnění sena apod.,l dále veliká stodola se sklepem, garáží, mobilní buňka sloužící jako kancelář, cvičiště pro koně a jiné. Nemovitost leží v krásné a klidné lokalitě , vhodná pro milovníky přírody, chovatele koní apod. Vzdálenost od Plzně 35 km. Veškerá občanská vybavenost se nachází v obci Kladruby, která je známá památkami, zejména pak dominantou města a to svým klášterem nad řekou Úhlavou. Další předností nemovitosti je ta skutečnost, že uvedená plocha 10633 m2, kterou nemovitost disponuje je jedním celkem. Možnost financování hypoúvěrem ( zajistíme ). Energetická náročnost budovy G. Doporučujeme.

Základní údaje

ID nemovitosti
27-4142
Celková plocha
10633m2
Užitná plocha
150m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Nečina Karel
Nečina Karel
Zobrazit
kontakt
Reality Čermák

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde