Sousedé
9 900 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize, DPH a právního servisu.
ID nemovitosti:358626
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:58.800 m2
Užitná plocha:830 m2
Plocha pozemku:900 m2
Datum aktualizace:19. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na hranici středních a jižních Čech, v osadě Veletín, exkluzivně nabízíme na prodej budovu bývalého kravína (830 m2 užitné plochy, plus prostorná půda), s projektem a platným stavebním povolením pro částečnou přestavbu na bydlení.
Vlastní pozemek 29.824 m2, pronajatý pozemek 28.976 m2; CELKEM je tedy ihned využitelných 58.800 m2 pasteveckým pletivem oploceného pozemku, tvořícího funkční celek. V případě zájmu je možné koupit a pronajmout dalších 21.671 m2 pozemků, které jsou jen několik desítek metrů od farmy.
Na pozemku jsou dva potoky, pod budovou je nově vybudovaný rybníček pro vodní drůbež.

Budova je v dobrém stavu, aktuálně využívaná pro chov koní, ovcí, koz a drůbeže. Pokud byste chtěli žít v samostatné novostavbě, je možné pro její výstavbu využít základovou desku po původním domu vedle kravína, nebo pozemek s přivedenou elektřinou u silnice ve spodní části areálu.
V budově je nová elektřina, opravena fasáda přední části a bylo natřeno vše dřevěné.

V okolí je krásná a nezničená příroda přírodního parku Jistebnická vrchovina, v zimě lyžování ve dvou blízkých lyžařských areálech (Monínec a Kvasejovice), přímo Veletínem prochází rolbou udržovaná běžecká stopa. V létě koupání v blízkém okolí, značené turistické i cyklo stezky prochází Veletínem.
Lesy, louky, čistý vzduch a zdravé životní prostředí – to je Veletín.

Občanská vybavenost v 6 km vzdáleném městečku Sedlec-Prčice, případně 13 km vzdálených Sedlčanech.
Pro více informací shlédněte videoprohlídku: https://youtu.be/qghM1j9py-s
Financování vám pomůžeme zařídit.
Výhradní zastoupení majitele vám dává jistotu bezpečného a klidného průběhu celé transakce.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
358626
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
58800m2
Užitná plocha
830m2
Plocha pozemku
900m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Dráb
Jiří Dráb
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Drive

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé