Sousedé
6 450 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy
ID nemovitosti:354430
Celková plocha:1.766 m2
Užitná plocha:250 m2
Plocha pozemku:550 m2
Datum aktualizace:13. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout velmi zajímavou historickou zemědělskou usedlost s velkým potenciálem využití (vícegenerační bydlení, bydlení s hospodářstvím, podnikání apod..). Nemovitost se rozprostírá na pozemku o celkové ploše 1766m2 se dvěma vjezdy - severním a jižním. To nabízí hned několik možností, jak nemovitost využívat - pozemek lze rozdělit na dvě samostatné části s oddělenými vjezdy, případně zadní část využívat spolu s hospodářskými budovami např. pro podnikání či hospodaření a přední část pozemku spolu s hlavní budovou čistě pro bydlení.

Hlavní budova byla postavena jako vícegenerační a kolaudována se třemi bytovými jednotkami. Budova prošla již částečnou rekonstrukcí a je rozdělená na více částí, jejichž dispoziční uspořádání je nejlépe patrné z přiložených půdorysů ve fotogalerii. Přízemí budovy je předěleno průjezdem. V pravé části přízemí se nachází samostatná bytová jednotka o dispozici 2+kk, která již prošla zcela kompletní, velmi pečlivou a citlivou rekonstrukcí. Levá část přízemí nabízí prostor 2+1 (nebo 2+kk) pro zřízení další oddělené bytové jednotky nebo zázemí domu či podnikání. V horním patře, které má také oddělený vstup, naleznete další velkorysý byt o ploše cca 150m2. Všechny tyto prostory jsou řádně vyčistěné a připravené na rekonstrukci dle plánů nového majitele. Celá obytná budova má již opravenou střechu s novou střešní krytinou a v případě potřeby tak lze v budoucnu využít i prostory podkroví.

Součástí nemovitosti jsou dále samostatné chlévy, velká stodola a další hospodářské přístavky. Tyto budovy jsou koncipované po obvodu pozemku, což zaručuje naprosté soukromí a klid na celé zahradě.

Nemovitost má opravdu mnoho možností, jak ji lze celkově využít, proto vřele doporučuji vidět ji naživo a nasát místní atmosféru. Pro sjednání prohlídky a více informací mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Kamenná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
354430
Celková plocha
1766m2
Užitná plocha
250m2
Plocha pozemku
550m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Michaela Motyčková
Ing. Michaela Motyčková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kladno

© 2023 Sousedé