Sousedé
(1/25)
7 995 000 Kč
ID nemovitosti:374080
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:12.094 m2
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:70 m2
Datum aktualizace:18. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji menší farmu s pozemkem o výměře 12094 m2 s možností celoročního bydlení. Pozemek se nachází 7km od Českých Budějovic, dobře přístupný v létě i v zimě. Parcela je rovinatá, oplocená, v současné době je využívána jako menší farma pro chov malých hospodářských zvířat a pěstování ovoce a zeleniny, s možností celoročního ubytování. Veškerý provoz je soběstačný.
Na parcele se nachází dočasná stavba, jedná se dřevostavbu s možností celoročního bydlení. Tento objekt je zateplený, má plastová okna, zastavěná plocha je 70m2. Dispozičně se jedná o 3+1 s verandou. Objekt je přízemní, skládá se z kryté verandy, obývacího pokoje, ložnice, pracovny, kuchyně a koupelny. Vodu zajišťuje vlastní vrt, vytápění je ústřední s rozvodem do radiátorů, zdroj tepla jsou kamna na pevná paliva, elektřinu zajišťují solární panely s uložením do baterií, v případě nedostatku elektřiny je k dispozici benzínový agregát, odpadní voda jde do biologické čističky, vaření je zajištěno sporákem na propan butan.
Na parcele se nachází další 2 objekty s možností ubytování, jedná se o menší dřevěnou chatu a dřevěnou maringotku. Další zázemí poskytují dřevěné přístřešky, kde jsou kamna, zásobníky s teplou vodou, sklady nářadí, skleník apod.
Nemovitost v dosahu krajského města s veškerou infrastrukturou nabízí celou řadu využití, vhodná je pro zájemce o menší zemědělskou výrobu, může být vhodná pro chov a ustájení koní, chov psů, včelaření, dále pro zájemce o bydlení v přírodě, vzhledem k možnostem ubytování, i pro zájemce o pobyty v přírodě, různé kurzy v přírodě, ozdravné pobyty apod.
Zájemci zde mohou žít v tichu, klidu, zdravě v souladu s přírodou, obklopeni zelení, květinami, zvířaty, nikdo vás neruší ani vy nikoho
Výjimečná příležitost změnit svůj způsob života, zbavit se stresu, žít ve zdravém prostředí...
Další informace možnosti prohlídek žádejte u makléře zakázky

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
374080
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
12094m2
Užitná plocha
60m2
Plocha pozemku
70m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Karel Exl
Ing. Karel Exl
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

© 2024 Sousedé