Sousedé
(1/12)
DSC_0981
9 450 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:05018-2
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:330 m2
Plocha pozemku:357 m2
Datum aktualizace:16. ledna 2023
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie208 kWh/m2

Popis nemovitosti

Uvažujete bydlet nedaleko centra a zároveň v přírodě ? Taková nemovitost je v Dobré Vodě u Českých Budějovic. Jedná se o prostřední řadový dům ( ušetříte náklady za topení) který se skládá ze dvou pěkných bytů 3KK s lodžií. Nemovitost se nalézá ve vilové čtvrti kde se nabízí ve 2 patře bydlet a první patro pronajímat a tím hradit případnou hypotéku. Dispozice přízemí : vstupní hala, garáž pro dvě auta a technické zázemí. 1 patro: hala, dva pokoje, koupelna a samostatné WC a kuchyň s obytným prostorem. 2 patro: hala, dva pokoje, koupelna a samostatné WC a kuchyň s obytným prostorem. Na dům navazuje menší zahrada 201 m2 s pěkným posezením a zděným domkem na nářadí. Dům je zateplen, vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kondenzační kotel. Veškerá občanská vybavenost v místě, s financováním v rámci realitního servisu pomůžeme zdarma.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
05018-2
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
330m2
Plocha pozemku
357m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Dana Pivonková
Dana Pivonková
Zobrazit
kontakt
RK Stejskal.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé