Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:23995
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:431 m2
Plocha pozemku:1.174 m2
Datum aktualizace:21. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi samostatně stojící třípodlažní vilu o dispozici 5+kk, plocha 1.NP a 2. NP činí každá 160 m2, 3.NP má 15 m2. Dále je v 1.NP umístěn bazén s vytápěnou podlahou, který je součástí domu. Na zahradě je dvojgaráž s velkým nebytovým prostorem a zahradní domek. Její nespornou výhodou je udržovaná zahrada se vzrostlou zelení a terasou, která nabízí klidné místo pro relaxaci a další devízou je parkování pro více aut na pozemku a na příjezdové komunikaci.
Cihlový dům byl postaven v roce 1994 a jeho užitná plocha 330 m2 zahrnuje dvojgaráž s nebytovým prostorem 52 m2. Pozemek má celkově 1174 m2, z čehož 301 m2 je zastavěná plocha a zbývajících 873 m2 zahrnuje udržovaná zahrada. V 1. NP je velký obývací prostor, který je rozdělen do dvou odpočinkových relaxačních zón, první je před krbem s výstupem přes francouzská okna směrem na terasu a zahradu z jižní části a druhý je umístěn vedle vstupu do bazénové části. Orientace francouzských posuvných oken do zahrady zajišťuje dostatek světla a zároveň soukromí. Dále je u vstupní chodby umístěna technická místnost, na chodbu navazuje kuchyně spojená s jídelnou a obývacím pokojem, odtud vede dřevěné schodiště do 2. NP, kde se nachází ložnice a čtyři pokoje se samostatnými vstupy. Hlavní ložnice navíc nabízí otevřený vstup na terasu (15 m2) s výhledem do zahrady. V každém podlaží se nachází WC, v patře je velká koupelna s vanou a sprchovým koutem. Dále se po dřevěném schodišti dostaneme do 3. NP, kde je vyhlídkový prostor o vel. 15 m2, který nabízí překrásné pohledy do všech světových stran, a to díky umístění oken po celém obvodu. V současnosti je tento prostor využívám pro relaxaci. Dům je plně zateplen, nyní je vytápěn pomocí tepelného čerpadla. Voda je řešena jak z obecního vodovodu, tak ze studny.
Samozřejmostí je i zabezpečovací systém a dálkově ovládaná vrata. V garáži je umístěn wallbox- nabíjecí stanice pro elektromobily.
Velkou předností tohoto domu je možnost parkování i na vlastním pozemku.
Vytápění objektu zajišťuje tepelné čerpadlo voda – vzduch, na střeše jsou umístěny solární panely, náklady na celkový provoz domu činí 5tis. Kč za měsíc. Jednotlivé místnosti mají zónovou regulaci, radiátory v patře jsou osazeny termostatickými hlavicemi, které umožňují plynulou regulaci spotřeby. V 1. NP je podlahové vytápění.
Vila stojí ve vyhledávané lokalitě v Plzni, Černicích, na klidném místě, v lokalitě s rychlou dostupností do centra Plzně a k dálnici D5. Lokalita disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností včetně obchodů, mateřské a základní školy, úřadu či praktického lékaře. Pár minut autem od domu se také nachází obchodní centrum Olympia. V okolí najdete množství volnočasových aktivit včetně turistických tras, přírodní park u řeky, cyklostezky a mnoho restaurací.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Základní údaje

Parkování
GarážParkování na ulici
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
LodžieTerasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
23995
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
335m2
Užitná plocha
431m2
Plocha pozemku
1174m2
Plocha lodžie
15m2
Plocha terasy
60m2
Počet míst na parkovišti
10
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiřina Vejvodová
Jiřina Vejvodová
Zobrazit
kontakt
JV REALITY GROUP, a.s.

© 2023 Sousedé