Sousedé
(1/3)
95RgfH
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:01218
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:940 m2
Plocha pozemku:890 m2
Datum aktualizace:22. října 2022
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie2022 kWh/m2

Popis nemovitosti

Představuji vilu na prodej v luxusní čtvrti Hanspaulka přímo od majitele. Vila se nachází v klidné části v blízkosti parku, tenisových kurtů, místních restaurací, autobusové zastávky a v dochozí vzdálenosti jsou veškeré služby, školy, školky. Zahrada majitele skýtá absolutní soukromý, zahrada je tvořena lidmi co se starají o zahrady Pražského hradu, je opravdu úchvatná a jedinečná. Najdete zde i malé dětské hřiště. V domě rodina s dětmi uvítá hernu, krytý bazén, fitness, saunu, vířivku. Zároveň je zde hodně místa na odpočinek, například na terase s výhledem do celého okolí, místnost s krbem, knihovnou. Tento dům má celkem sedm ložnic, každá vlastní koupelnu, pracovnu i přesto se jedná o úsporný dům s energetickou třídou C. K domu náleží i garáž pro dva vozy, stání před domem je taktéž možné, pro residenty Prahy 6 za menší poplatek. Majitel prodává dům zcela zařízený.Poradíme jak nejlépe zafinancovat Vaši nemovitost. Společně vybereme jaká banka je pro Vás nejvhodnější. Nemůžete doložit Váš příjem? I s tím si umíme poradit. Dokážeme zajistit jak hypoteční úvěry, tak firemní úvěry či nebankovní financování. Jednoduše pro každého najdeme cestu na jejímž konci je Vaše vysněná nemovitost. Všechny instituce máme pod jednou střechou, postačí Vám jedna schůzka v naší kanceláři Tempus living.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Parkování
Garáž
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Bazény
Venkovní bazén
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
01218
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
940m2
Plocha pozemku
890m2
Počet míst na parkovišti
2
Počet garáží
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Zuzana Danihelková
Zuzana Danihelková
Zobrazit
kontakt
TL Real s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé