Sousedé
(1/7)
unnamed (6)
220 000 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně právního servisu
ID nemovitosti:01010
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:600 m2
Plocha pozemku:1.800 m2
Datum aktualizace:2. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout funkcionalistickou vilu, které prošla v posledních letech velmi náročnou a citlivou rekonstrukcí stejně jako zahrada.Při rekonstrukci byly použity nejmodernější technologie a nejkvalitnější materiály včetně exotických dřevin a kamene, vše uvedeno v technické specifikaci. Obytná plocha má celkovou výměru cca 600 m2 ve čtyřech podlažích, dále majitelům poslouží wellness prostory s vestavěným bazénem a finskou saunou. Rozlehlá zahrada o celkové ploše cca 1200 m2 navržená významným českým architektem je zrekonstruována podle jeho původních plánů a vizí. Díky své strategické poloze je vila vhodná jak pro soukromé bydlení, tak jako reprezentativní rezidence pro firemní či diplomatické účely. Vila Vás dále uchvátí výhledem do Podolí, na řeku a na protější svahy s úchvatným panoramatem Pražského hradu.Vzhledem k ochraně soukromí majitele nemovitosti mají některé fotografie v inzerci ilustrační charakter. S podrobnějšími informacemi, či fotografiemi k nabízené nemovitosti Vás velmi ráda osobně seznámím. Neváhejte mě prosím kontaktovat.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
Bazény
Venkovní bazén
ID nemovitosti
01010
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
600m2
Plocha pozemku
1800m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Viktoria Kánová
Viktoria Kánová
Zobrazit
kontakt
TL Real s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé