Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Vila
43 500 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně právních služeb a odměny RK
ID nemovitosti:106-102-312546
Stav nemovitosti:Novostavba
Celková plocha:898 m2
Užitná plocha:700 m2
Plocha pozemku:898 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:22. ledna 2019
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabídka exkluzivní nemovitosti ve výhradním zastoupení majitele! Projekt od architekta Patrika Kotase zaujme svými velkorysými prostorami, vzdušností a elegancí. Dům, postavený v roce 2007, nabízí téměř 700 m2 obytné plochy ve čtyřech podlažích. Suterén domu je věnovaný wellness a odpočinku (sauna, masážní zóna, biliard). Přízemí dominuje velkorysý otevřený obývací prostor s kuchyní, jídelnou a posezením u krbu. Velká garáž pro dva vozy, stání dalších tří je možné na pozemku. V prvním patře jsou ložnice, koupelny, šatny, velký promítací kinosál a další místnosti využitelné dle přání a potřeb majitele. V nejvyšším patře se pod impozantní, skleněnou střešní klenbou nachází zimní zahrada se vstupy na terasy domu. Stavba je železobetonová, použité materiály - beton, sklo, kámen, hliník. Nízká energetická náročnost, tepelné čerpadlo, 4 vrty, podlahové vytápění. Voda z vodovodního řadu i ze studny. Připravený projekt na fotovoltaiku, připravený bazén na terase, klimatizace ve dvou ložnicích. Kamerový systém, napojení na PCO. Krásná, udržovaná zahrada s promyšlenými zahradními prvky. Klidná lokalita se skvělou dostupností do centra i na letiště Václava Havla. Dům se prodává s kompletním zařízením zhotoveným na míru. Pro více informací neváhejte zavolat.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
106-102-312546
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
898m2
Obytná plocha
700m2
Užitná plocha
700m2
Plocha pozemku
898m2
Počet garáží
2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Alena Mašková
Alena Mašková
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Coloseum Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde