Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Vila
2 990 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: cena včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:4942
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.370 m2
Užitná plocha:360 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:17. července 2018
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Prodej prvorepublikové vícegenerační vily v Semilech - Podmoklicích. Rodinná vila z počátku 20. století (kolaudace r. 1907) se nachází v klidné části města Semily, čtvrť Podmoklice, 500m od centra města, nedaleko vlakového nádraží. Vila je situována v mírném svahu, na slunném místě, s výhledem na Semilsko a Krkonoše. Objekt je členitý, v dobrém stavu, cihlový s dřevěnými hrázděnými přízdobami, vestavěnou dřevěnou terasou v přízemí a dřevěnou zasklenou mansardou v patře. Dům je částečně podsklepený, má dvojitá dřevěná okna, vstupy zejména do hlavních místností mají původní dvoukřídlé dveře a zdobené obložky ve dřevě. Patra jsou propojena souvislým kamenným schodištěm s původním umělecky zpracovaným kovovým zábradlím. Dům má využitelné sklepní prostory. Dispozice domu: v přízemí jsou 2 kanceláře, sklad, 2 sociální zařízení, v 1. patře je prostorný byt 4+1 a krytá prosklená mansarda, v 2. půdním patře je v hlavním traktu byt 2+1, WC a koupelna s vanou, ve zkosených částech jsou udržované a suché oddělené půdní prostory, vhodné i na pokoje. Střecha je zateplená a plechová. Vytápění je kombinované (lokální elektrické a ústřední z plynového kotle). V průběhu modernizace domu (1995 - 2000) byly provedeny některé drobné vnitřní úpravy - vestavba koupelny a střešní okna ve 2. patře. Dům je napojen na městské sítě (elektřina, voda, kanalizace, plyn), na pozemku je kopaná studna. K domu náleží částečně oplocený pozemek (1010 m2), zahrada, osázená stromy a dřevinami. U hlavního vchodu je prostorné parkoviště pro 5 vozů. Vstup z parkoviště do přízemí je bezbariérový. V lokalitě je dostupná veškerá občanská vybavenost. 100m za domem ve svahu až k lesu je lyžařský vlek.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
4942
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1370m2
Užitná plocha
360m2
Počet míst na parkovišti
5
Energetická náročnost
F (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Jana Zvárová
Mgr. Jana Zvárová
Zobrazit
kontakt
Ka - New Generation Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde