Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:350525
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:1.000 m2
Plocha pozemku:9.873 m2
Datum vložení:3. listopadu 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Výjimečná příležitost k investici, která se neopakuje často. Prodej architektonického skvostu v pražské Troji.

Honosná, majestátní, luxusní. Vila Troja je zasazena do zelených svahů vysoko nad Trojským zámkem a čerpá energii z košaté historie místa, překrásné přírody i fascinujících výhledů do okolí. Panorama Prahy a Stromovku zde budete mít jako na dlani. Díky svém reprezentativnímu vyznění může být ideálním sídlem zahraniční ambasády, známé společnosti, či domovem pro ty, kdo míří vysoko.

Pražská Troja byla vyhledávanou rezidenční lokalitou už během první republiky. Nádhernou architekturu prvorepublikových vil jezdí do této pražské čtvrti obdivovat turisté nejen z Čech, ale z celého světa.

Dům (1 000 m2) je unikátní svým prostorovým řešením. Harmonicky propojuje vnitřek domu s okolní přírodou pomocí rozlehlých teras lemujících dům. Prosklené fasády propouští do interiéru sluneční paprsky a vše působí optimistickým dojmem v jakémkoliv období. Při zachování původní atmosféry si můžete vychutnávat výdobytky moderní doby. Tichý výtah, zabezpečovací systém nebo vyhřívanou příjezdovou cestu. Parkovat lze na 10 parkovacích místech či ve 2 garážích.

Celý dům je citlivě navržen tak, aby šla snadno oddělit privátní část od veřejné. Všechny pokoje mají útulné vyznění, a to i díky vyhřívaným podlahám a na míru vyrobenému nábytku. Vše ladí v harmonický celek a ihned si tu budete připadat jako doma. Relaxovat můžete v privátním wellness, které je vybaveno bazénem s protiproudem, saunou, párou, jacuzzi či fitness. K domu náleží impozantní zahrada s ovocnými stromy, ořešáky a keři vinné révy.

Základní údaje

Parkování
GarážParkoviště
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
350525
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
1000m2
Plocha pozemku
9873m2
Počet garáží
2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Daniel Červ
Daniel Červ
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé