Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/16)
18 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:GAS0021-201711240415
Celková plocha:295 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:19. prosince 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný, zajímavě řešený rohový dům ve skvělé lokalitě Praha 4 - Spořilov. Součástí domu je garážové stání pro dva automobily a velká zahrada o rozloze 280 m2. Dům je dispozičně řešen jako 8 + 1 a zahrnuje přízemí, 1. NP a 2. NP.

V přízemí se nachází předsíň se vstupem do garáže a dále sklepní prostory se dvěma místnostmi, toaletou a koupelnou. Jedna místnost je využívána jako společenská hala vybavená prostornou, na zakázku vyrobenou vestavěnou skříní, druhá místnost je využívána jako skladové prostory se spižírnou. V přízemí je také umístěn hlavní uzávěr vody a kotelna s plynovým kotlem.

První patro zahrnuje prostory pro společné trávení času. Dominantou je zde prostorný a vzdušný obývací pokoj s přímým vstupem na terasu o rozloze 36 m2, plně vybavený kuchyňský kout s vestavěnými spotřebiči, pracovna a samostatná toaleta. Obývací pokoj je navržen tak, aby tvořil dvě zóny - jídelní a obývací.

Druhé patro je koncipováno jako relaxační a intimní zóna. Je tvořeno třemi pokoji, využívanými jako ložnice pro hosty, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pro dostatek soukromí je hlavní, čtvrtá ložnice propojena s privátní koupelnou, kterou tvoří rohová vana, nabízející dokonalou relaxaci, toaleta a bidet. Dále je z tohoto patra vstup do půdních prostor, které jsou momentálně využívány jako úložné prostory.

Dům je výborně technicky řešen a zahrnuje SMART technologie v podobě elektronických venkovních žaluzií, s možností nastavení času spouštění, dveřní videotelefon umožňující zobrazit a kontrolovat vchod z pohodlí interiéru, umístěný jak v prvním, tak ve druhém patře domu, či venkovní automatické zavlažování zahrady.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

ID nemovitosti GAS0021-201711240415.

Základní údaje

ID nemovitosti
GAS0021-201711240415
Celková plocha
295m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Gabriela Skořepová
Ing. Gabriela Skořepová
Zobrazit
kontakt
FARAON reality, s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde