Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti:8988
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:250 m2
Plocha pozemku:1.103 m2
Datum aktualizace:16. února 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prodej novostavby dvougeneračního rodinného domu v klidné části obce Vlachovo Březí u Prachatic.

Jedná se o dům, který je téměř dokončen a v současné době probíhá kolaudační řízení. Díky tomuto stavu je možné, si ještě nadefinovat a zvolit barvy a tipy zařizovacích předmětů, jako dlažby, obklady, podlahy a dveří. V domě jsou plánovány dvě samostatné bytové jednotky v I. NP o dispozičním řešení 3+KK a + samostatná garsonka. V II. NP dispozičně 1-2+KK , dle volby a potřeby zájemce. Všechny jednotky budou mít vlastní samostatný vchod.

Stavba je postavena systémem tepelně izolačních tvárnic Ytong, a je celoplošně zateplena 12cm polystyrénem, zateplené stropní konstrukce vatou tl. 25cm s již zatepleným podkrovím, stříkanou pěnovou izolací v tl 16-18cm. Fasáda bude mít bílou barvu s jemnou zrnitostí 1,5mm. Předokenní žaluzie, jsou s nastavitelným sklonem stínění v barvě okenních rámů. Střešní krytina je z krytiny Betonpres. Vytápění domu je zajištěno tepelným čerpadlem propojeným se solárními panely, stejně jako ohřev vody. Dále je zde možnost díky dobré JZ orientaci domu, instalace fotovoltaické elektrárny, voda vlastní, 64m hluboký vrt, dále obecní vodovodní přípojka, kanalizace obecní. Dům má komín a vytápění bude možné řešit i krbovými kamny. Podlahové topení v celém domě, kamerový systém, dále vnitřní systém rozvodů kabelů ve zdech domu. Elektroinstalace a internet jsou již realizovány.

Celková plocha pozemku je 1 103m2, zastavěná plocha a nádvoří domu včetně terasy je 230m2. Na pozemku je dále instalována nádrž na dešťovou vodu a možnost postavit bazén. Nad domem je druhá stavební část pozemku se zastavitelnou plochou min 156m2, na které je možné postavit velkou dvougaráž s bytovou jednotkou, nebo druhý dům. K dispozici bude i návrh projektové dokumentace zvoleného řešení.

Prodej této nemovitosti může proběhnout v několika režimech a to, že si kupující zakoupí dům ve stávajícím stavu a svépomocí si dům dostaví, nebo si jej koupí za dohodnutou cenu a dům bude kompletně dokončen včetně terénních úprav s možností specifikací nedokončených prací, nebo si může s prodávajícím domluvit výše uvedené + výstavbu garáže či druhého domu. V takovém případě by se cena zvedla o rozpočet na požadovaný rozsah prací.

Obec Vlachovo Březí je cca 4 Km od Husince a 12 Km od Prachatic, cca 45 Km od hranice s Německem a cca 150 Km od Prahy. V obci je veškerá občanská vybavenost, bohatá okolní příroda. Klidná okrajová lokalita obce s výhledem na okolní kopce a krajinu.

K dispozici máme veškerou stavební dokumentaci, dále kompletní fotodokumentaci z realizace stavby. Protože se však jedná o více možností realizace koupě, například i formou koupě obchodního podílu společnosti, které stavba patří, nebo koupě nemovitosti v současném stavu či v režimu dostavby a dokončení, popřípadě výstavby druhého domu nebo garáží, rádi poskytneme doplňující informace osobně na prohlídce za účasti majitele.

Více informací včetně prohlídek u makléře zakázky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
110 V230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
8988
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
250m2
Plocha pozemku
1103m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Milan Talíř
Milan Talíř
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Boars

© 2024 Sousedé