Sousedé
(1/16)
1 980 000 Kč
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:820280
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:85 m2
Datum aktualizace:19. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rodinný dům se zděnou kolnou a menší garáží v obci Soběkury vzdálené 23 km od Plzně a 8 km od Přeštic. Cihlová stavba s dispozicí 2+1 má plastová okna a rozvody elektřiny částečně v mědi. Jinak je v původním stavu. Topení zajišťují krbová kamna nebo kamna s výměníkem. K dispozici je elektrický kotel. Pro ohřev vody je připraven bojler. Dům je připojen k obecní kanalizaci i vodovodu + vlastní kopaná studna. V místnostech na podlaze položena keramická dlažba. V inzerci jsou použity grafické vizualizace možného budoucí stavu po provedené rekonstrukci. Možnost využití půdního prostoru. Na dvorku je zděná kolna a za domem garáž. V obci autobusové zastávky, obchod, mateřská škola, dětské hřiště, rybníky. Nejbližší občanská vybavenost včetně základní školy, sítě obchodů a služeb, pošty, sportovišť, koupaliště, ... se nachází ve 2 km vzdáleném Merklíně.

Základní údaje

ID nemovitosti
820280
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
85m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr.  Libor Gola
Mgr. Libor Gola
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé