Sousedé
(1/25)
7 296 000 Kč
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:819213
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:172 m2
Datum aktualizace:19. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Podsklepený rodinný dům s balkonem, zahradou a garáží v Plzni na Slovanech, Zelenohorská ul. Patrová budova s dispozicí 3+1 je v původním stavu. - pouze stávající kotel na tuhá paliva doplnilo tepelné čerpadlo vzduch-voda. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. V přízemí domu je veranda, chodba, kuchyně (17 m2), dva pokoje (13 a 18 m2), komora, WC. V podkroví je další pokoj (11 m2), terasa (9 m2), chodba a půdní prostor. Velká sklepní část v suterénu má několik místností včetně koupelny (6 m2). Elektřina 220/380 V, voda z městského řadu, odpad řešen septikem (přípojka do kanalizace na pozemku). Na zahradě je studna kopaná, garáž, zpevněná plocha. V blízkém okolí obchody, zastávky MHD, základní i mateřská škola, obchodní centrum Olympia. Nájezd na dálnici D5 vzdálen necelé 3 km. Nastěhování možné ihned. S případným financováním rádi pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
Valbový
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
819213
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
172m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Mgr.  Libor Gola
Mgr. Libor Gola
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé