Sousedé
(1/24)
3 990 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 1000.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:818543
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:110 m2
Datum aktualizace:5. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi dům k trvalému bydlení případně k rekreaci. Celková plocha pozemku je 1019 m2. Nachází se ve vyhledávané lokalitě podhůří Jeseníků. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí, je částečně podsklepený, v 1. NP najdeme zádveří, obývací pokoj s kuchyní, místnost která může sloužit jako šatna nebo malá pracovna, samostatné WC. V 2. NP jsou 2 prostorné samostatné pokoje a koupelna s WC. V zadní části domu je skladovací prostor pro zahradní techniku. Pozemek je rovinatý, zatravněný. Vytápění řešeno plynovým kotlem, v obývacím pokoji příprava na krbová kamna. Zajistíme Vám financování, rádi Vás uvidíme na prohlídce nemovitosti.

Základní údaje

ID nemovitosti
818543
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
110m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Tomáš Brňák
Tomáš Brňák
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé