Sousedé
(1/25)
6 500 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:818271
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:200 m2
Datum aktualizace:6. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost, se souborem navazujících zemědělských a lesních pozemků, o celkové výměře 41351 m2. Nemovitost zahrnuje dům který je podsklepen, vejminek, stodolu s navazující kolnou, dílnu a prostory bývalé maštale s rozlehlou sýpkou v patře. Do nemovitosti zavedena el. energie, voda z vlastní studny, odpady svedeny do žumpy. Uspořádání staveb, lokalita a umístění zaručuje naprosté soukromí a vybízí k vybudování rodinného sídla, drobného podnikání v zemědělství či gastronomii. Dům se nachází v obci Horní Nerestce, 6 km od Čimelic s dobrým napojením na právě budovanou D4. Více info u makléře, více fotek a prohlídky možné po dohodě. V případě zájmu a solidního jednání možno jednat o ceně.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Domácí vodárnaStudna kopanáStudna vrtaná
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
ZděnáKamenná
ID nemovitosti
818271
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
200m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Samota
Foto - Lukáš Kübelbek
Lukáš Kübelbek
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé