Sousedé
(1/8)
930 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:818136
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:35 m2
Datum aktualizace:2. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej domu - mobilheimu, který si můžete odvést na Váš pozemek. Jedná se o zateplenou dřevostavbu k celoročnímu bydlení o zastavěné ploše 38 m? s dispozicí 1+kk zahrnující pokoj s kuchyní, koupelnu, komoru, předsíň. Vybavení domu: kuchyňská linka, plně vybavená koupelna, vestavná skříň a regál.
Vytápění domu je přímotopy ovládané přes termostaty (samostatně řízená koupelna s předsíní a samostatně pokoj s kuchyní). Dům má také klimatizaci, kterou lze chladit nebo topit až do – 15°C. Přívod vody do domu je chráněn proti zamrznutí topným kabelem s automatickou regulací. Dům je postaven na železné konstrukci. K domu náleží terasa s pergolou a vstupní schodiště. Rok výstavby 2018. Přepravu domu majitel pomůže zajistit, náklady na dopravu nejsou zahrnuty v ceně.

Základní údaje

Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
818136
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
35m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Ing. Matěj Vejbor
Ing. Matěj Vejbor
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé