Sousedé
(1/12)
2 950 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., bez provize RK
ID nemovitosti:814845
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:178 m2
Datum aktualizace:12. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej prostorného řadového rodinného domu o užitné ploše 178 m? v obci Lipov, okres Hodonín. Jedná se o přízemní rodinný dům o dispozici 5+1, určený k rekonstrukci, který se dá rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky. Ze vstupní chodby je možné vstoupit do pokoje a na prosklenou verandu, ze které je vstup do dalších pokojů a výstup na dvůr. Ze dvora je pak vstup do samostatné bytové jednotky 1+1. Prostorný dvůr může sloužit k parkování několika vozů. Na dvůr navazuje kůlna, dvě garáže, sklady, chlév a dílna. Za kůlnou se nachází druhý dvůr, na který navazuje zahrada, zakončená potokem. Výhody: klidná část obce, možnost rekonstrukce dle vlastních představ, možnost rozdělení na dvě bytové jednotky, vícegenerační využití, dvůr, zahrada, půda. Vzhledem k velikosti RD se nabízí možnost využití i jako: investice, k podnikání, provozování penzionu apod. Prodej může probíhat formou aukce. Cena nezahrnuje provizi RK. Pro více informací a prohlídky kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
GarážParkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Studna kopanáVeřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
JináZděná
WC
Splachovací
ID nemovitosti
814845
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
178m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - František Ševela
František Ševela
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé