Sousedé
(1/20)
6 990 000 Kč
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:814628
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:260 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Přejete si v dnešní době drahých stavebních materiálů bydlet téměř okamžitě v luxusním domě v Nepomuku..? V domě s bazénem, krbovými kamny a výborně řešeným vytápěním..? S nádhernou velikou zahradou orientovanou na západ a užívat si na terase nebo s drinkem v bazénu západy Slunce..? Přesně takový Vám nabízím. Kompletně zrekonstruovaný dům nabízí pohodlné bydlení pro malou i velkou rodinu. Ve spodním patře se nachází technické zázemí s kotlem na pevná paliva a velikou vodní nádrží - díky této kombinaci jsou náklady na dům nižší, než 2000 Kč ! Rovněž zde naleznete zimní zahradu a přístup na zahradu a k bazénu. Zvýšené přízemí je velké, obytné. V dalším patře potom naleznete půdu s možným dalším rozšířením. Vřele doporučuji osobní prohlídku s makléřem Václavem Přibkem. Financování Vám velmi rád zajistí MM specialista Jan Malotin.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Studna kopanáVeřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
JináZděná
Vytápění podrobnosti
Podlahové vytápění
ID nemovitosti
814628
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
260m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Bc. Václav Přibek
Bc. Václav Přibek
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé