Sousedé
(1/25)
18 900 000 Kč
Poznámka k ceně: Výrazná sleva platí pouze do 31.12.2022, 15000.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:813143
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:515 m2
Datum aktualizace:24. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu, vhodného svým prostorem jako sídlo pro rodinu s vyššími nároky na bydlení a klid. Dům osloví i majitele koní, disponuje totiž nejen stájí ale také velkým pozemkem s přístřeškem s možností pachtu větší pastviny. Rodinný dům s obytnou plochou 515m2 leží na samém konci obce, obklopen lesy a loukami. Dům má 3 podlaží, sklep a prostornou terasu s vyhřívanou vířivkou. K relaxu poslouží venkovní krytý, vyhřívaný bazén, který ocení nejen děti, ale při nádherném západu slunce i dospělí. Nepřehlédnutelnou výhodou sauny je ochlazovací bazének i odpočinková místnost zařízená i pro masáže nebo kosmetiku. Na pozemku o rozloze téměř 4000m2 se nachází studna,vrt a je zde možnost možnost dalšího rozšíření sídla. Původní kamenná část domu je vytápěna dvěma otevřenými krby. V přízemí nalezneme bar s pípou a kuchyní. V současnosti dům disponuje 3 prostornými apartmány a 2 pokoji, s možnosti vestavby dalšího pokoje v podkroví stáje a sauny. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
PramenStudna vrtaná
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
813143
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
515m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jindřich Mottl
Jindřich Mottl
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé