Sousedé
(1/25)
4 700 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 600.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:811242
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:311 m2
Datum aktualizace:19. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie258 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný dům se zahradou v okrajové části Vrbna. Jedná se o budovu, v níž proběhlo kolem r. 2000 vybudování půdní vestavby a následná kolaudace, vznikly 2 bytové jednotky 4+1. Další práce pak probíhaly v následujících letech (izolace, podlahy, koupelna atd.). Dům napojen na veškeré inženýrské sítě obce. Vhodné k vícegeneračnímu bydlení i rekreaci, případně k dalším úpravám a komerčnímu využití dle představ nového majitele. Výhodou atraktivní klidná lokalita s výbornou dostupností. Doporučujeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
GarážParkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
811242
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
311m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr. Olga Galiová
Mgr. Olga Galiová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé