Sousedé
(1/22)
3 420 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:796857
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:63 m2
Datum aktualizace:23. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděný, částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 3+1 s půdním prostorem, garáží, dílnou s pozemkem o výměře 304 m? v obci Tlučná ul. Chodská. Dům v původním stavu s vyměněnými plastovými okny - trojsklo. Půdní prostor také nabízí možnost budování obytné části. Vytápění řešeno elektrickými akumulačními kamny v každé místnosti, ohřev vody bojler. Voda do domu zavedena z veřejného řadu, odpad sveden do veřejné kanalizace. K domu náleží zahrada za domem, která sousedí s okolními zahradami, takže poskytuje klidné prostředí. Stejně tak poloha domu, která se nachází v boční ulici, mimo hlavní komunikaci. Jen pár minut od nemovitosti nalezte veškerou občanskou vybavenost jako je pošta, základní i mateřská škola, obchody, pohostinství, vlakové i autobusové spojení, koupaliště, park apod. Plzeň vzdálena 7 km, nájezd na dálnici D5 vzdálen 3 km.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
796857
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
63m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Eva Sadovská
Eva Sadovská
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé