Sousedé
(1/25)
13 000 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:788040
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:676 m2
Datum aktualizace:12. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej domu v klidné lokalitě Hradec u Stodu. Celková kapacita 40 lůžek. Sociální zařízení v každém apartmánu. V přízemí se nachází byt 2+kk, malá hospůdka s terasou / zimní zahrada / a tři pokoje se společnou kuchyní. V prvním patře se nachází byt, apartmán 3+kk s velkou terasou, dva dvoupokoje a pět pokojů se společnou kuchyní. Vytápění a ohřev TUV řešeno tepelným čerpadlem. Zdroj vody z vlastní vrtané studny. Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
GarážParkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Studna vrtanáVeřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
788040
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
676m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Václav Albl
Václav Albl
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé