Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/9)
1 800 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: , bez provize RK
ID nemovitosti:631278
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:150 m2
Užitná plocha:150 m2
Datum vložení:14. března 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dům - hospodářskou budovu a soubor stavebních pozemků s krytým bazénem a venkovním posezením. Nemovitost se skládá ze samostatného stavebního pozemku o výměře 731 m2 a z pozemku o výměře 732 m2, na kterém je umístěna hospodářská budova s venkovním posezením, krbem a udírnou. Hospodářská budova je dvoupodlažní, se sedlovou střechou, připojením na veřejný vodovod a elektřinu. V přízemí se nachází dvě dvougaráže s elektrickými výklopnými vraty, sauna, odpočívárna, 2x sprcha a WC. V 1 NP se nachází dílna/ateliér a nevyužitý půdní prostor vhodný k vlastní realizaci.Vzhledem k velikosti a konstrukci domu lze také přebudovat na rodinný dům. Z přízemí budovy se plynule přechází do krytého bazénu s vyhříváním a filtrací. Objekt je na katastru veden jako jiná stavba bez čísla popisného. Nabízená nemovitost je vhodná pro podnikání. Pro více informací volejte makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
631278
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
150m2
Obytná plocha
150m2
Užitná plocha
150m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Michaela Baťová
Michaela Baťová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.