Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/9)
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:631029
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:479 m2
Užitná plocha:150 m2
Datum vložení:12. března 2018
Datum aktualizace:24. března 2018
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie84 kWh/m2

Popis nemovitosti

Řadový dům (4+kk a 1+kk) se nachází ve vilové zástavbě v klidné ulici v rezidenční čtvrti Hradce Králové - Malšovice. Jedná se o 2 podlažní cihlový dům s mansardovou střechou z roku 1934, který je částečné podsklepený. Celková rekonstrukce včetně inženýrských sítí a oplocení proběhla v roce 2011. Na parcele o rozloze 479 m2 je umístěna prostorná garáž, na kterou navazuje zahradní domek. Dům je napojen na elektřinu, vodu, veřejnou kanalizaci a plyn. Okna trojskla s bezpečnostní folií a žaluziemi. Plynové vytápění kondenzačním kotlem se zásobníkem na teplou vodu, samostatné měření pro garsoniéru. Podlahy plovoucí a keramická dlažba. Zabudované spotřebiče v kuchyni a koupelně. Střecha a vytápěné okapy. TV satelit, EZS a kamerový systém, rozvody počítačové sítě, DT a TV do všech obytných místností. Vstupní, garážová vrata a vrata zahradního domku el. ovládání. Automatický systém zavlažování zahrady. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
ID nemovitosti
631029
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
479m2
Obytná plocha
140m2
Užitná plocha
150m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.