Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
2 470 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena včetně právní servis a provize RK, včetně provize RK
ID nemovitosti:630807
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:688 m2
Užitná plocha:336 m2
Datum vložení:12. března 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej patrového domu, bývalého objektu zubní kliniky, v atraktivní lokalitě Zruč nad Sázavou. Po dispozičních stavebních úpravách vhodný jako rodinný dům (viz vizualizace). Zároveň investiční příležitost jako komerční objekt pro kanceláře, ordinace nebo školské zařízení. K domu náleží zahrada, 336 m2. Dům je celý podsklepený, napojen na veškeré inženýrské sítě. Nachází se v klidné vilové části obce, cca 400 m od centra. Energetický štítek se připravuje. Dům má nízké provozní náklady. Město Zruč nad Sázavou leží asi 29 kilometrů jihozápadně od Kutné Hory. Městem protéká řeka Sázava. Je zde mateřská škola, základní škola vyššího stupně, sportovní hřiště, stadion a další sportoviště. Dále knihovna, kino, lékaři, zubaři, domov s pečovatelskou službou, pošta a železniční stanice. Nový golfový areál Kácov - 9 km. Nájezd na dálnici D1 vzdálen 7 km. Dům je volný ihned, doporučuji prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
630807
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
688m2
Obytná plocha
315m2
Užitná plocha
336m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.