Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/18)
1 980 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:628585
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:645 m2
Užitná plocha:105 m2
Datum vložení:5. března 2018
Datum aktualizace:12. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rodinný dům 6+1 se zahradou, CP 645 m2, situovaný v těsné blízkosti náměstí. Kamenný dům prošel v letech 1995 - 2003 rozsáhlou rekonstrukcí. Dům byl zateplen, byla zbudována půdní vestavba, nová střecha, stropy, z velké části nové podlahy, nové rozvody vody a elektřiny, odpady. Ústřední topení - plyn. kotel a kombinovaný kotel na TP. Nová fasáda, dřevěná okna, plastové vchodové dveře. V přízemí je kuchyně, koupelna, 2 pokoje, zádveří, chodba a veranda. Z jednoho pokoje schody do podkroví a vchod do zatepleného průjezdu, využívaného jako garáž. Na protější straně průjezdu je další pokoj, do kterého je zavedena voda a odpad, vytápěné WC a kotelna. V podkroví jsou 3 pokoje a prostor pro šatnu. Masivní kamenné zdi a zateplení zajišťují v domě klid. Dva komíny, sklep, na udržované zahradě je bazén, altán s krbem, zahrad. domek s dílnou, kůlna s přístřeškem na dřevo. Pod vysokou mezí za zahradou protéká potok. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nem. věcí. Výhodné financování Vám zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
GarážParkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Kamenná
WC
Splachovací
ID nemovitosti
628585
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
645m2
Obytná plocha
126m2
Užitná plocha
105m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jana Pokorná
Jana Pokorná
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.