Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/15)
3 150 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:625566
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:80 m2
Užitná plocha:80 m2
Datum vložení:9. března 2018
Datum aktualizace:14. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji menší, zděný dům s celkovou plochou 80 m2, který se nachází ve staré, původní zástavbě, v klidné boční ulici a zároveň v bezprostřední blízkosti centra města. Celková plocha pozemku je 255 m2. V útulném domku v přízemí nalezneme chodbu, šikovnou spíž, samostatné WC, prostornou koupelnu, kuchyň a dva pokoje. Dále je zde půda s možností vybudování podkroví a sklep. Domek je obklopen menší, upravenou okrasnou zahrádkou, je zde také garáž na jedno auto a kopaná studna. Vytápění je plynovým kotlem, dům je napojený na vodovod a splaškovou kanalizaci. Dům je udržovaný a je možné ho ihned obývat, ale modernizace je žádoucí. V pěší vzdálenosti nalezneme kompletní občanskou vybavenost včetně vlakového nádraží, odkud je výborné spojení do Prahy a Kolína.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Studna kopanáVeřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
625566
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
80m2
Obytná plocha
65m2
Užitná plocha
80m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Růžena Dusparová
Růžena Dusparová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.